İŞTE FİKSTÜR

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada fikstür şu şekilde oluştu. 

18. HAFTA

16 Ocak 2016 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13:30

KAYSERİSPOR

OSMANLISPOR FK

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

13:30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

TORKU KONYASPOR

MANİSA 19 MAYIS

16:00

GALATASARAY A.Ş.

MEDICANA SİVASSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

19:00

17 Ocak 2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

YENİ RİZE ŞEHİR

13:30

ANTALYASPOR A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ANTALYA STADYUMU

13:30

BURSASPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

16:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

MERSİN İDMANYURDU

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20:00

18 Ocak 2016 Pazartesi

ESKİŞEHİRSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

ESKİŞEHİR ATATÜRK

19:00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 5.MAÇLAR

19 Ocak 2016 Salı

20 Ocak 2016 Çarşamba

21 Ocak 2016 Perşembe

 

 

19. HAFTA

23 Ocak 2016 Cumartesi

TORKU KONYASPOR

KAYSERİSPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

13:30

MERSİN İDMANYURDU

AKHİSAR BELEDİYESPOR

MERSİN STADYUMU

16:00

OSMANLISPOR FK

GALATASARAY A.Ş.

OSMANLI STADI

19:00

24 Ocak 2016 Pazar

MEDICANA SİVASSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

SİVAS 4 EYLÜL

13:00

GENÇLERBİRLİĞİ

ANTALYASPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

13:00

GAZİANTEPSPOR

BURSASPOR

KAMİL OCAK

16:00

FENERBAHÇE A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

16:00

TRABZONSPOR A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:00

25 Ocak 2016 Pazartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KASIMPAŞA A.Ş.

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20:00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 6.MAÇLAR

26 Ocak 2016 Salı

27 Ocak 2016 Çarşamba

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU MAÇLARI

30 Ocak 2016 Cumartesi

31 Ocak 2016 Pazar

 

 

20. HAFTA

5 Şubat 2016 Cuma

OSMANLISPOR FK

MEDICANA SİVASSPOR

OSMANLI STADI

19:00

ANTALYASPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

20:00

6 Şubat 2016 Cumartesi

KAYSERİSPOR

MERSİN İDMANYURDU

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

13:30

BURSASPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

16:00

GALATASARAY A.Ş.

TORKU KONYASPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

19:00

7 Şubat 2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

13:30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

15:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

19:00

8 Şubat 2016 Pazartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20:00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR

9 Şubat 2016 Salı

10 Şubat 2016 Çarşamba

11 Şubat 2016 Perşembe

 

 

21. HAFTA

12 Şubat 2016 Cuma

FENERBAHÇE A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

20:00

13 Şubat 2016 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

BURSASPOR

ANKARA 19 MAYIS

13:30

TORKU KONYASPOR

OSMANLISPOR FK

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

16:00

MERSİN İDMANYURDU

GALATASARAY A.Ş.

MERSİN STADYUMU

19:00

14 Şubat 2016 Pazar

MEDICANA SİVASSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

SİVAS 4 EYLÜL

13:30

GAZİANTEPSPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

KAMİL OCAK

13:30

ESKİŞEHİRSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

ESKİŞEHİR ATATÜRK

16:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

19:00

15 Şubat 2016 Pazartesi

TRABZONSPOR A.Ş.

KAYSERİSPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:0

 

 

22. HAFTA

19 Şubat 2016 Cuma

TORKU KONYASPOR

MEDICANA SİVASSPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

20:00

20 Şubat 2016 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13:30

ANTALYASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

16:00

BURSASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

19:00

21 Şubat 2016 Pazar

KAYSERİSPOR

GAZİANTEPSPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

13:00

OSMANLISPOR FK

MERSİN İDMANYURDU

OSMANLI STADI

13:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

MANİSA 19 MAYIS

15:30

GALATASARAY A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

19:00

22 Şubat 2016 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ATATÜRK OLİMPİYAT

20:00

 

 

23. HAFTA

26 Şubat 2016 Cuma

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KAYSERİSPOR

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20:00

27 Şubat 2016 Cumartesi

MERSİN İDMANYURDU

TORKU KONYASPOR

MERSİN STADYUMU

13:30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

13:30

ESKİŞEHİRSPOR

BURSASPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

16:00

TRABZONSPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK

HÜSEYİN AVNİ AKER

19:00

28 Şubat 2016 Pazar

MEDICANA SİVASSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

SİVAS 4 EYLÜL

13:30

GENÇLERBİRLİĞİ

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ANKARA 19 MAYIS

16:00

GAZİANTEPSPOR

GALATASARAY A.Ş.

KAMİL OCAK

19:00

29 Şubat 2016 Pazartesi

FENERBAHÇE A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

20:00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR

1 Mart 2016 Salı

2 Mart 2016 Çarşamba

3 Mart 2016 Perşembe

 

 

 

24. HAFTA

4 Mart 2016 Cuma

MERSİN İDMANYURDU

MEDICANA SİVASSPOR

MERSİN STADYUMU

20:00

5 Mart 2016 Cumartesi

KAYSERİSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

13:30

BURSASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

16:00

TORKU KONYASPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

20:00

6 Mart 2016 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13:30

OSMANLISPOR FK

GAZİANTEPSPOR

OSMANLI STADI

13:30

GALATASARAY A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TÜRK TELEKOM ARENA

16:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

19:00

7 Mart 2016 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

20:00

 

 

25. HAFTA

11 Mart 2016 Cuma

TRABZONSPOR A.Ş.

MERSİN İDMANYURDU

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:00

12 Mart 2016 Cumartesi

GAZİANTEPSPOR

TORKU KONYASPOR

KAMİL OCAK

13:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

OSMANLISPOR FK

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

15:30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

19:00

13 Mart 2016 Pazar

ESKİŞEHİRSPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

13:30

GENÇLERBİRLİĞİ

GALATASARAY A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

16:00

FENERBAHÇE A.Ş.

KAYSERİSPOR

ÜLKER STADYUMU

19:00

14 Mart 2016 Pazartesi

MEDICANA SİVASSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

SİVAS 4 EYLÜL

19:00

ANTALYASPOR A.Ş.

BURSASPOR

ANTALYA STADYUMU

20:00

 

 

26. HAFTA

18 Mart 2016 Cuma

KAYSERİSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

19:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

20:00

19 Mart 2016 Cumartesi

OSMANLISPOR FK

GENÇLERBİRLİĞİ

OSMANLI STADI

13:30

TRABZONSPOR A.Ş.

MEDICANA SİVASSPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

16:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

ATATÜRK OLİMPİYAT

19:00

20 Mart 2016 Pazar

MERSİN İDMANYURDU

GAZİANTEPSPOR

MERSİN STADYUMU

13:30

TORKU KONYASPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

13:30

BURSASPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

16:00

GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

19:00

 

 

 

ULUSLAR ARASI MİLLİ MAÇ HAFTASI

23 – 29 Mart 2016

 

 

27. HAFTA

2 Nisan 2016 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

TORKU KONYASPOR

ANKARA 19 MAYIS

13:30

GAZİANTEPSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

KAMİL OCAK

16:00

ESKİŞEHİRSPOR

GALATASARAY A.Ş.

ESKİŞEHİR ATATÜRK

19:00

3 Nisan 2016 Pazar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

MERSİN İDMANYURDU

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

13:30

MEDICANA SİVASSPOR

BURSASPOR

SİVAS 4 EYLÜL

13:30

ANTALYASPOR A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ANTALYA STADYUMU

16:00

FENERBAHÇE A.Ş.

OSMANLISPOR FK

ÜLKER STADYUMU

19:00

4 Nisan 2016 Pazartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KAYSERİSPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

19:00

KASIMPAŞA A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20:00

 

 

 

28. HAFTA

8 Nisan 2016 Cuma

GAZİANTEPSPOR

MEDICANA SİVASSPOR

KAMİL OCAK

20:00

9 Nisan 2016 Cumartesi

OSMANLISPOR FK

ESKİŞEHİRSPOR

OSMANLI STADI

16:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSASPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

19:00

10 Nisan 2016 Pazar

MERSİN İDMANYURDU

GENÇLERBİRLİĞİ

MERSİN STADYUMU

13:30

KAYSERİSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

13:30

TRABZONSPOR A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

HÜSEYİN AVNİ AKER

16:00

TORKU KONYASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

19:00

11 Nisan 2016 Pazartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

19:00

GALATASARAY A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

20:00

 

 

 

29. HAFTA

15 Nisan 2016 Cuma

GENÇLERBİRLİĞİ

TRABZONSPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

20:00

16 Nisan 2016 Cumartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK

YENİ RİZE ŞEHİR

13:30

KASIMPAŞA A.Ş.

KAYSERİSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16:00

MEDICANA SİVASSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

SİVAS 4 EYLÜL

19:00

17 Nisan 2016 Pazar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

GAZİANTEPSPOR

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

13:30

ESKİŞEHİRSPOR

TORKU KONYASPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

13:30

BURSASPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

16:00

FENERBAHÇE A.Ş.

MERSİN İDMANYURDU

ÜLKER STADYUMU

19:00

18 Nisan 2016 Pazartesi

ANTALYASPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

20:00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 1. MAÇLAR

19 – 20 – 21 Nisan 2016 Salı / Çarşamba / Perşembe

 

 

30. HAFTA

22 Nisan 2016 Cuma

KAYSERİSPOR

BURSASPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

20:00

23 Nisan 2016 Cumartesi

OSMANLISPOR FK

ANTALYASPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

13:30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

MEDICANA SİVASSPOR

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

19:00

24 Nisan 2016 Pazar

TORKU KONYASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

13:30

MERSİN İDMANYURDU

ESKİŞEHİRSPOR

MERSİN STADYUMU

13:30

GALATASARAY A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

16:00

TRABZONSPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:00

25 Nisan 2016 Pazartesi

GAZİANTEPSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

KAMİL OCAK

20:00

 

 

31. HAFTA

29 Nisan 2016 Cuma

MEDICANA SİVASSPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

SİVAS 4 EYLÜL

20:00

30 Nisan 2016 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ANKARA 19 MAYIS

13:30

ESKİŞEHİRSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

ESKİŞEHİR ATATÜRK

16:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KAYSERİSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

19:00

1 Mayıs 2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MERSİN İDMANYURDU

YENİ RİZE ŞEHİR

13:30

KASIMPAŞA A.Ş.

OSMANLISPOR FK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16:00

ANTALYASPOR A.Ş.

TORKU KONYASPOR

ANTALYA STADYUMU

19:00

FENERBAHÇE A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

ÜLKER STADYUMU

19:00

2 Mayıs 2016 Pazartesi

BURSASPOR

GALATASARAY A.Ş.

20:00

 

 

32. HAFTA

6 Mayıs 2016 Cuma

TORKU KONYASPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

20:00

7 Mayıs 2016 Cumartesi

MEDICANA SİVASSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

SİVAS 4 EYLÜL

13:30

GAZİANTEPSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

KAMİL OCAK

16:00

TRABZONSPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

19:00

8 Mayıs 2016 Pazar

OSMANLISPOR FK

BURSASPOR

OSMANLI STADI

13:30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

MANİSA 19 MAYIS

13:30

MERSİN İDMANYURDU

ANTALYASPOR A.Ş.

MERSİN STADYUMU

19:00

GALATASARAY A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

20:00

9 Mayıs 2016 Pazartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

FENERBAHÇE A.Ş.

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20:00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 2. MAÇLAR

10 – 11 – 12 Mayıs 2016 Salı / Çarşamba / Perşembe

 

 

 

33. HAFTA

13 Mayıs 2016 Cuma

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

20:00

14 Mayıs 2016 Cumartesi

ESKİŞEHİRSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ESKİŞEHİR ATATÜRK

13:30

ANTALYASPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

16:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

GALATASARAY A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

19:00

15 Mayıs 2016 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.

MERSİN İDMANYURDU

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13:30

BURSASPOR

TORKU KONYASPOR

13:30

KAYSERİSPOR

MEDICANA SİVASSPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

16:00

FENERBAHÇE A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ÜLKER STADYUMU

19:00

16 Mayıs 2016 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.

OSMANLISPOR FK

ATATÜRK OLİMPİYAT

20:00

 

 

34. HAFTA

MEDICANA SİVASSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

SİVAS 4 EYLÜL

00:00

TORKU KONYASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI

00:00

TRABZONSPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

00:00

GENÇLERBİRLİĞİ

ESKİŞEHİRSPOR

ANKARA 19 MAYIS

00:00

OSMANLISPOR FK

AKHİSAR BELEDİYESPOR

OSMANLI STADI

00:00

MERSİN İDMANYURDU

BURSASPOR

MERSİN STADYUMU

00:00

GAZİANTEPSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

KAMİL OCAK

00:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

00:00

GALATASARAY A.Ş.

KAYSERİSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

00:00

 

NOT: 34. Hafta müsabakalarına ilişkin program daha sonra ilan edilecektir.

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNAL – ANTALYA

25 Mayıs 2016 Çarşamba

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
E-bulten