İŞTE MEDYANIN GÜCÜ !

 SONUNDA BAŞARDIK !
BÜYÜKŞEHİR SARI OTOBÜSLERİ BUGÜN SEFERLERE BAŞLADI !

 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALTEPE TWİTTER’DAN DUYURDU:

HAYIRLI OLSUN KARACABEY!

SARI OTOBÜSLER ARTIK SEFERDE !

Günlerdir Karacabey halkının sarı otobüsleri istediğini, diğer ilçelere başlatılan seferlere niçin Karacabey’in dahil edilmediğini Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a soruyor, ancak yanıt alamıyorduk. Bu konuda ikisini de adeta dut yemiş bülbüle dönmekle itham ediyor, konu hakkında lütfen konuşmalarını, Karacabeylileri bilgilendirmelerini istiyorduk. Ve Soruyorduk; Karacabey’in diğer ilçelerden neyi eksik?

untitledccccc     YANITI ALTEPE TWİTTER’DAN DUYURDU! ALTEPE TWİTTER HESABINDA ŞUNLARI YAZDI:

“Tek saatlerde Bursa’dan, çift saatlerde Karacabey’den hareket edecek Büyükşehir otobüsleri halkımız için hayırlı olsun.”

“Bursa Karacabey arasında kaliteli, konforlu bir ulaşım hizmeti vermek için Büyükşehir otobüs seferleri bugün başladı..”

“Büyükşehir kanunundan sonra büyükşehire bağlanan ilçelerimizin ulaşım ağını  genişletmek için düzenlemeler yapıyoruz..”

1        İŞTE MEDYANIN GÜCÜ!

KARACABEY YENİ HABER, çok kısa bir süre önce yayına başladı. Ve takipçileri günde 1500’e kadar ulaştı. Lütfen dikkat ediniz. Bu günlük okunmamız. Toplam okunmamız ise 15 bini aştı. Size, “Karacabey’de yerel gazetelerin yazamadıklarını yazacağız. Olan bitenden çok olması gerekeni gündeme taşıyacağız” diye söz vermiştik. Ve başarıyoruz! Çünkü gücümüzü özgürlüğümüzden ve en önemlisi de sizlerden alıyoruz. Daima Karacabey ve Karacabey halkının daha kentleşmiş, daha modern bir şehirde yaşaması için bıkıp usanmadan yazmaya devam edeceğiz. Yeter ki sizler de bizimle olunuz. Sizlere binlerce kez teşekkür.. İyi ki varsınız!

Saygılarımızla.

KARACABEY YENİ HABER2

Lütfen Paylaşın ve Beğenin