İznik Huzurevi’ne Kavuşuyor

BU HABERİ KARACABEY’E ÖRNEK OLMASI DİLEĞİYLE SUNUYORUZ.

Başkan Özkan’ın vaatleri arasında bulunan “Kimsesizler Bakım Evi”nin kurulabilmesi için üstelik  eski hastane binaları  da boş tutulurken, bu yönde bir çalışma yapılmıyor olması Karacabey adına üzüntü  verici bir durumdur.

**********

İstanbul’lu hayırsever iş adamı Yahya Şükrü Gür İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı makamında ziyaret ederek İznik’e annesi adına Ülker Aktar Huzurevi yapma talebinde bulundu.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın gerekli çalışmaların yapılması için İmar ve Şehircilik Müdürü Kayın Çalışkan’a talimat vererek çalışmaların bir an önce yapılması hususunda talimat verdi. Yapılan Çalışmalar sonrasında Selçuk Mahallesi Deprem araştırma bölgesinde bulunan 3 bin metrekare alana yapılması hususu kararlaştırıldı.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ın makamında gerçekleşen toplantıya İznik Belediyesi Meclis Üyeleri Yusuf Biçer, Öner Erim, İznik Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Kayın Çalışkan, Özel Kalem Müdürü Engin Semerci ve Hayırsever işadamı Yahya Şükrü Gür’de katıldı.

BEL_6381İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklamada “İznik Belediyesine ait 3 bin metrekare alan üzerine kurulacak Ülker Aktar Huzurevi 100 yataklı, Zemin katı ile birlikte 3 kat olacağını belirtti. Yapılacak  Ülker Aktar Huzurevi’nin ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin