Karacabey Belediye Logosundaki Terslik

BU KAÇINCI?

BELEDİYE LOGOLARI NİÇİN TERS ASILIYOR ?

Karacabey Belediyesi, dünkü “Dünya Gıda Günü” etkinliğinde Uluabatlı Hasan İlkokulu Öğrencilerine  salçalı ekmek dağıtırken, eski ve yeni amblemi aynı anda kullandı. Bir başka deyişle, çift amblemi olan bir belediye izlenimi yarattı. Bu arada, dekoru hazırlayanların acemi ya da özensiz oldukları logoları ters bir şekilde asmalarından belli oluyordu.

Her şey seçimlere odaklı ve alelacele olunca bazı şeyler ister istemez ters gidiyor olmalı…Hadi hayırlısı bakalım !” demiş, özellikle belediye logosunun ters asılışına dikkat çekmiştik.

LOGO YİNE TERS ASILMIŞ !

FFFFFFF

Belediyemiz önceki gün Atatürk İlkokulu’nda da aynı etkinliği yineledi. İnanılır gibi değil! Mutlaka kasıtlı yapılıyor olmalı (!) Peki ama neden? Karacabey Belediye logosu yine ters asılmış. Bunu yapan kesinlikle belediye çalışanlarından biri. Bir  değil, iki logoyu aynı yerde, 15 gün sonra da başka bir yerde tekrar ters asmak, hata olamaz…

 Bu görevli maaşını aldığı kendi belediyesinin üzeri yazılı logosunu ters asma işini bilinçsizce yapıyorsa  ya   kördür ya da okuma yazması bile olmayan zır cahil !

ÖZKAN GÖRMÜYOR MU?

D

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, etkinliğin yapılacağı alana tüm hazırlıkların tamamlanmasından sonra geliyor. Peki hiç sağına soluna bakıp, önünde fotoğraf çektirdiği bu ters asılmış logoları fark etmiyor mu? Hayret bi’şey !!!

Lütfen Paylaşın ve Beğenin