Karacabey Belediyesi’nde ‘Ortak Akıl ve İstişare Toplantıları’ Sürüyor

Karacabey Belediyesi tarafından,Modern Belediyecilik’ anlayışı çerçevesinde her hafta daire müdürlerinin katılımı ile periyodik şekilde düzenlenen, ‘Ortak Akıl ve İstişare Toplantıları’nın bu haftaki bölümü, teknik personelin de katılımı ile daha geniş kapsamlı olarak gerçekleştirildi


 Toplantıda; Karacabey Belediyesi’nin örnek gösterilen başarılarının vatandaşların da haklı takdirini kazanan boyuta ulaştığını dile getiren Başkan Ali Özkan, önümüzdeki dönemde oldukça önemli projelerin birbiri ardına uygulamaya konulacağını müjdeleyerek, bu toplantıların mevcut başarıların da ana kaynağı olduğunu söyledi.

Karacabey Belediyesi tarafından, ‘Modern Belediyecilik’ anlayışı çerçevesinde, daire müdürlerinin katılımı ile her hafta periyodik olarak gerçekleştirilen ‘Ortak Akıl ve İstişare Toplantıları’nın bu haftaki bölümü, teknik personelin de katılımı ile daha  kapsamlı bir şekilde gerçekleştirildi.

 Toplantıların bu haftaki bölümünde, önümüzdeki dönem için vites büyülten belediyenin gerçekleştireceği yatırım ve proje detayları hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

 Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Ali Özkan, son dönemde ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde örnek gösterilen başarılı çalışmalar gerçekleştirildiğini belirterek, önümüzdeki günlerde start alacak yeni projelerden her birinin de, ‘Modern ve Müreffeh Kent’ hedefine yakışır projeler olduğunu kaydetti.

 “Başarıların temelinde, planlama ve koordinasyon yatıyor”

 ‘Ortak Akıl ve İstişare Toplantıları’nın önemine vurgu yapan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan; belediyede modern yönetim dönemine geçildiğini ifade ederken, modern belediyecilik anlayışları gereği göreve geldikleri ilk günden bu yana, planlama ve birimler arasındaki koordinasyona verdikleri önemin altını çizdi. Başkan Özkan ayrıca, düzenlenen bu toplantıların, mevcut başarılarının da ana kaynağını teşkil ettiğini sözlerine ekledi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin