Karacabey Belediyesi’nden TEOG Sınavına Destek

Karacabey Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hazırlanan TEOG deneme sınavı öncesi, 1300 adet sınav kitapçığının basım işini Karacabey Belediyesi üstlenirken, Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı açıklama ile eğitimi her zaman önemsediklerini ve bu konuda titiz çalışmalar yürüttüklerini belirterek, 23-24 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek sınavda tüm öğrencilere başarılar diledi


Karacabey Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hazırlanan TEOG deneme sınavı,Karacabey’de 1300 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilmeye hazırlanıyor.

Eğitime her konuda destek olmaya büyük özen gösteren Karacabey Belediyesi, önümüzdeki hafta yapılacak deneme sınavı kapsamında1300 adet sınav kitapçığının basım işini üstlendi.

Eğitime Destek Olmaya Devam Edeceğiz

Karacabey İlçe TEOG Sınav Hazırlama Komisyonu tarafından oluşturulan kitapçıkların basımını üstlenen Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı açıklamada; “Önümüzdeki hafta ilçemizde yapılacak sınav öncesinde, Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yapılan bu değerli çalışmaya biz de belediye olarak kitapçıkların basımını ücretsiz yaparak bir anlamda destek olduk. Eğitimi her zaman önemsiyoruz ve bu konuda ilçede yapılacak tüm çalışmalara da imkânlar dâhilinde destek olmaya çalışıyoruz.

bbbb

Karacabey Belediyesi olarak, aydınlık geleceğimiz olarak gördüğümüz öğrencilere ve eğitime, bugüne dek olduğu gibi ilerleyen süreçlerde de destek olmayı kararlıkla sürdüreceğiz”şeklinde konuştu.

Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan ayrıca, 23-24 Kasım’da gerçekleştirilecek TEOG sınavı öncesi, tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulunmayı ihmal etmedi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin