KARACABEY BELEDİYESİ’NDEN TOPLU SÜNNET

Karacabey Belediyesi,‘Toplu Sünnet Şöleni’ne Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanıyor

 İlçedeki gelir düzeyi düşük ailelerin çocuklarının, ilk mürüvvet heyecanına ortak olmak için kolları sıvayan Karacabey Belediyesi, geleneksel hale getirilmesi planlanan ‘Toplu Sünnet Şöleni’nin bu Pazar günü saat: 12.00’de, ( 4 EYLÜL ) Atatürk Kültür Parkı içerisindeki özel bir düğün salonunda gerçekleştirileceğini duyurdu.

 ‘Sosyal Belediyecilik’ adına gerçekleştirdiği birbirinden değerli sosyal ve kültürel etkinlikle, ülke gündeminde adından sıkça söz ettiren Karacabey Belediyesi, anlamlı bir organizasyona daha imza atarak, 100’ün üzerindeki delikanlı adayı için ‘Toplu Sünnet Şöleni’ gerçekleştiriyor.

İlçedeki gelir düzeyi düşük ailelerin çocuklarının, ilk mürüvvet heyecanına ortak olmak için kolları sıvayan Karacabey Belediyesi, geleneksel hale getirilmesi planlanan ‘Toplu Sünnet Şöleni’nin bu Pazar günü saat: 12.00’de Atatürk Kültür Parkı içerisindeki özel bir düğün salonunda gerçekleştirileceğini duyurdu.

Tüm Vatandaşlar Davetli

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da yaptığı açıklama ile sünnet şölenine tüm vatandaşların davetli olduğunu kaydederken, ilçedeki yüzlerce çocuğun delikanlılığa adım atacağı bu güzel anların sevincini, tüm ilçe halkı ile paylaşmaktan da gurur duyacağını dile getirdi.

Karacabey Belediyesi olarak, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hayata geçirdikleri ‘Toplu Sünnet Şöleni’nin, hijyenik koşullarda ve konusunda uzman doktorlar tarafından gerçekleştirileceğini vurgulayan Başkan Özkan, sosyal sorumluluğun tüm gerekliliklerini yerine getirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin