Karacabey Belediyesi’nin Yoğun Kar Mesaisi Takdir Topladı

Marmara Bölgesi’ni etkisi altına yoğun kar yağışı sonrası, ulaşım konusunda aksaklıkların giderilmesi amacıyla Karacabey Belediyesi ekipleri adeta alarm durumuna geçmiş ve aralıksız yaptıkları mesailerle de özellikle sürücüler için şehir içi, kırsal mahalleler ve şehirlerarası yolların açık kalmasını sağlamıştı


Belediye ekiplerinin başarılı çalışmalarının ardından, Karacabey Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay ile Kent Koop. Başkanı Hüseyin Parlak ve kooperatif üyeleri, karla mücadele konusunda gösterilen özverili çalışmalardan ötürü, Başkan Ali Özkan’a ‘teşekkür ziyareti’ gerçekleştirdi.

Marmara Bölgesi’ni etkisi altına yoğun kar yağışı sonrası, ulaşım konusunda aksaklıkların giderilmesi amacıyla Karacabey Belediyesi ekipleri adeta alarm durumuna geçmiş ve aralıksız yaptıkları mesailerle de özellikle sürücüler için şehir içi, kırsal mahalleler ve şehirlerarası yolların açık kalmasını sağlamıştı.

Belediye ekiplerinin başarılı çalışmalarının ardından, Karacabey Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay ile Kent Koop. Başkanı Hüseyin Parlak ve kooperatif üyeleri, karla mücadele konusunda gösterilen özverili çalışmalardan ötürü Başkan Ali Özkan’a ‘teşekkür ziyareti’ gerçekleştirdi.

Sürücülerin güvenliği ve toplu taşıma imkânlarının aksamaması için kritik noktalarda ekstra önlemler alan Karacabey Belediyesi’nin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirten Karacabey Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay, “Üyelerimiz ve vatandaşlarımızın, karla mücadele konusundaki Karacabey Belediyesi’nin almış olduğu önlemlere dair olumlu yorumları, bizleri de son derece memnun etmiştir. Hem üyelerimiz hem de vatandaşlarımız adına gösterilen özverili çalışmalardan ötürü Karacabey Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan Çalışmalara Tam Not

Başkan Özkan’ın ve belediye ekiplerinin, karla mücadele konusunda gösterdiği gayrete teşekkür etmek için Özkan’ı ziyarete gelen bir diğer isim ise Kent Kooperatifi Başkanı Hüseyin Parlak ve beraberindeki kooperatif üyeleri oldu.

Parlak ve beraberindekiler, belediye ekiplerinin hummalı çalışmaları sayesinde kazasız belasız bir 4 günü geride bıraktıklarını belirterek, emeği geçen herkesi tebrik etti.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin