Karacabey Birlikspor Camiası Tek Yürek Oldu

Karacabey Birlikspor’lu camiadan bu pazar (yarın) oynanacak zorlu Kartalspor maçı öncesi güç birliği mesajı geldi.


Bu Pazar günü (Yarın) oynanacak ve 6 puanlık maç olarak da nitelenen Kartalspor maçı öncesi bir araya gelen takım yöneticileri ile Crazy ve Akıncı taraftar grupları temsilcileri futbolcuları ziyaret ederek maçtan mutlaka galibiyetle ayrılacakları mesajını verdi

Crazy ve Akıncılar taraftar grubu temsilcileri Gökhan Arıkan ve Ersel Güldal tarafından Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’a gerçekleştirilen ziyarette takım yöneticileri de hazır bulunurken büyük önem taşıyan maçta galibiyetten başka seçenek olmadığına vurgu yapıldı.

Toplantıda tüm camianın sadece galibiyete kilitlendiğinin altı çizilirken taraftar grupları temsilcileri Arıkan ve Güldal 12. Kuvvet olarak özlenen başarının yakalanması adına en güçlü tezahüratları gerçekleştirerek takımlarının yanında olacaklarını dile getirdi.

Karacabey Belediye Başkanlık Makamındaki anlamlı toplantının ardından Mavi-Siyahlı futbolcuların antrenman yaptığı tesislere geçilirken burada futbolculara moral aşılayan taraftar temsilcileri ile takım yöneticileri Mavi-Siyahlı camia adına futbolcularla birlikte galibiyet sözü de verildi.

Mobil Başkan Özkan: “Güçlüyüz, Başaracağız”

Karacabey’in tüm yönleri ile 3. Lig’i hak eden bir ekonomik yapıya sahip olduğunu dile getiren ve bu özleme 23 yıllık aradan sonra son verdiklerine dikkat çeken Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da taraftar gücü ile takım kalitesinin ligde kalıcı olmayı mutlaka başaracak güçte olduğunun altını çizerken önümüzdeki yıldan itibaren tüm futbol camiasının üst ligleri hedefleyen bir takım izleyeceklerine vurgu yaptı.

Murad Bertan: Gücümüzü Taraftarlarımızdan Alıyoruz

Mavi-Siyahlı camiada bu anlamlı birliktelik zorlu maç öncesi futbolculara büyük güç ve moral kaynağı olurken Karacabey Birlikspor Basın Sözcüsü Murad Bertan da bir açıklama yaparak son açıklamasındaki görüşlerinin yanlış yansıtıldığını söyledi.

Crazy ve Akıncılar gruplarının Karacabey Birlikspor’u sahada canla başla destekleyen taraftarlar olduğunu dile getiren Murad Bertan; ‘Tribünleri yarın tıklım tıklım dolduracak taraftarlarımızla birlikte 12. Güç olarak takımımızın yanında yer alacağız ve bunu 3 puanla taçlandırarak rahat bir nefes almayı mutlaka gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin