Karacabey Birlikspor’da Cizre Maçı Öncesi Motivasyon Yemeği

Sahasında yarın (Cumartesi) saat: 16.30’da oynanacak Cizrespor maçı ile Spor Toto 3. Lig’e ‘merhaba’ diyecek olan Karacabey Birlikspor’da, ilk maç heyecanı iyiden iyiye yaşanırken, ‘Onursal Başkan’ Ali Özkan, Yönetim Kurulu üyeleri, futbolcu ve teknik heyetin katılımı ile moral motivasyon yemeği gerçekleştirildi.

 3 Eylül Cumartesi günü (Yarın) sahasında ağırlayacağı Cizrespor karşılaşması ile Spor Toto 3. Lig’e ‘merhaba’ diyerek, 23 yıllık özleme son vermeye hazırlanan Karacabey’de, ilk maçın heyecanı doyasıya yaşanırken, Onursal Başkan Ali Özkan, Yönetim Kurulu üyeleri, futbolcu ve teknik heyetin katılımı ile moral motivasyon yemeği gerçekleştirildi.

 Yemek sonrasında konuşan Karacabey Birlikspor Teknik Direktörü Ümit Şengül, takıma destek verildiği takdirde, hep birlikte güzel günler yaşayacaklarına inandığını söyledi. Şengül; ”Futbolcularıma güveniyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde el ele her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Bu anlamda taraftarımızın ve tüm ilçe halkının desteğiyle inşallah güzel işler başaracağız. Bizlere güvenin” dedi.

Taraftarımızı Maça Bekliyoruz

 Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ise iyi bir başlangıç yaparak üst sıraları hedeflediklerini belirterek, tüm taraftarları Cizrespor maçına davet etti. 23 yıl aradan sonra 3. Lig’de yer alacak olan Karacabey’in başarılı olması için ellerinden gelen özveriyi göstereceklerini dile getiren Uğur Koçak, ilçe dinamiklerinin bu düşünceyle Birlikspor’a tam destek vermesini istedi.

 Bu Birliktelik Sayesinde Ulaşılamayacak Hedef YokBLD_5082

 Daha sonra söz alan Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı ve Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da 2. Amatör Küme’den aldıkları takımı, ilçenin güçlü dinamiklerini de harekete geçirerek, birlik ve beraberlik ruhuyla bugünlere taşıdıklarını belirtirken, bu güçlü birliktelik sayesinde de ulaşılamayacak hiçbir hedef olmadığını kaydetti.

 Takımızın Her Zaman Yanında OlacağızBLD_5084

 Mevcut birlikteliğin kararlılıkla sürdürüleceğine değinen Özkan;  ”Zor ve çetin bir mücadele ile bugünlere geldik. Karacabey Birlikspor ile Karacabey’de spora olan sevgi gün yüzüne çıktı. Ayrım yapmadan herkesi bir araya getirerek tek çatı altında birleştirmeyi başardık. Bu başarılara ulaşılmasında başta tüm Karacabeyli vatandaşlar olmak üzere; katkı sunan sponsorlarımıza, taraftarlarımıza, Başkan Uğur Koçak’a, yöneticilerimize ve tüm Karacabey Birlikspor camiasına teşekkür ve minnettarlığımızı sunuyorum. Bu zorlu maraton öncesi takımımızın başarılı olacağına yürekten inanıyor ve her zaman yanınızda olacağımızın bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin