KARACABEY “BURFAŞ” AÇILDI !

Karacabey de sosyal tesisine kavuştu


KARACABEYLİLERİN ORTAK DİLEĞİ: FİYATLAR ASTRONOMİK OLMAMALI

– Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ilçeleriyle birlikte Bursa’yı daha yaşanabilir hale getirmek amacıyla sürdürdüğü çalışmaları kapsamında kent merkezinde takdir toplayan sosyal tesislere Karacabey ile bir yenisi daha eklendi.

– Karacabey Atatürk Parkı’nda restoran ve kafeterya olarak planlanan sosyal tesis, törenle vatandaşların hizmetine açıldı.

– Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ilçe halkına nefes aldıracak tesisin Karacabey’e değer katacağını söyledi

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezinin yanı sıra ilçelere de kazandırılan sosyal tesislerin 53.’sü, Karacabey’de vatandaşların hizmetine açıldı.

Karacabey Atatürk Parkı’nda restoran ve kafeterya olarak planlanan sosyal tesis, ilçeye değer katacak.

Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ilçeleriyle birlikte Bursa’yı daha yaşanabilir hale getirmek amacıyla sürdürdüğü çalışmalar kapsamında kent merkezinde takdir toplayan sosyal tesislere Karacabey ile bir yenisi daha eklendi.

bBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, açılış töreninde yaptığı konuşmada, kente değer katan sosyal tesislerin bir bir Bursa’nın tüm ilçelerine kazandırıldığını söyledi.

İlçenin değerine değer katacak”

Bursa’nın tüm ilçelerinin en güzel hizmetlerle buluştuğunu anlatan Başkan Altepe, “Tüm ilçelerimizi daha kaliteli yaşam alanlarıyla buluşturma hedefiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bursa’da çok beğenilen ve takdir kazanan sosyal tesisleri ilçelerimize de kazandırıyoruz. Karacabey’de parkta bulunan atıl binalar ile göleti değerlendirerek buraya rekreasyon alanları ve çevre düzenlemeleriyle birlikte güzel bir tesis kazandırdık. BURFAŞ tarafından işletilecek olan tesis, Karacabey’in en güzel yerlerinden ve halkın uğrak noktalarından biri olacak. Bu sosyal tesis ilçeye daha da değer katacak” diye konuştu.

Hizmetin en güzeli

Başkan Altepe, Karacabey’deki sosyal tesiste de en güzel ve en kaliteli hizmetin vatandaşlara sunulacağını ifade ederek, “Büyükşehir Belediyesi olarak 53. tesisimizi Karacabey’e kazandırdık. Karacabey Atatürk Kültürparkı Sosyal Tesisi çalışmaları kapsamında park alanı içerisinde mevcut olan 120 metrekarelik kapalı alanı bulunan yapı genişletilerek 250 metrekare alana ulaştırıldı. Tesisin tüm inşaat ince işleri, elektrik ve mekanik imalatları gerçekleştirildi. Bina çevresinde sert zemin düzenlemesi yapıldı. BURFAŞ tarafından işletilecek olan sosyal tesis, Karacabey halkının beğenisine sunuldu” dedi.

Başkan Altepe, balık ve ızgara çeşitleri ile hizmet verecek olan 100 kişi kapasiteli tesisin konuklarını BURFAŞ’ın kalitesi ve ekonomik hizmetiyle buluşturacağını belirtti.

Karacabey hızla gelişiyor”

cKaracabey’e hizmetlerinin devam edeceğini vurgulayan Başkan Altepe, “Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri olarak her alanda şehrimizin gelişimine katkı sağlıyoruz. Karacabey hızla gelişiyor. Karacabey’in sahip olduğu değerler, bölgeye turizm bölgesi kimliği kazandıracak. Altyapıdan spor tesislerine kadar her konuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her bölgede ihtiyaca yönelik hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Büyükşehir Belediyesi her konuda Karacabey’in yanında” şeklinde konuştu.
Özkan’dan Başkan Altepe’ye destek teşekkürü

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ise sosyal tesisin parkın daha da aktif hale gelmesini sağladığını anlatarak, “Büyükşehir Belediyesi’nin desteklerini her alanda hissediyoruz. Bu tesis, sosyalleşme ve ilçenin köy görünümünden kurtulması açısından ayrıca önemli. Büyükşehir’in ayrıcalıklı hizmetinden hemşerilerimiz de yararlanacak” diyerek Başkan Altepe’ye teşekkür etti.

AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan da Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’nın vizyonunu artıran yatırımlarının önemine dikkati çekerek, her zaman Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni desteklediklerini kaydetti.

a                  Başkan Altepe, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’ın da katıldığı törende, Milletvekili Birkan, ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediyesi bürokratlarıyla birlikte kurdele keserek 53. sosyal tesisin açılışını yaptı. Daha sonra tüm konuklar sosyal tesisin lezzetlerinin tadına baktı.

FİYATLAR ASTRONOMİK OLMAMALI

KARACABEY YENİ HABER, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür ederken, bu tür birimlere büyük gereksinim duyulan ilçemizde BURFAŞ’ın hizmete sunduğu tesisisin hayırlı uğurlu olmasını diler.

Bu arada fiyatların da büyükşehir ayarında değil de,ilçe düzeyine indirgenmesi ve astronomik olmayıp her bütçeye hitap etmesi Karacabey halkının ortak dileğidir.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin