KARACABEY ESKİ BALIK HALİ YENİLENECEK

Karacabey ilçesinde vatandaşların en önemli buluşma noktalarından biri olan eski balık pazarı Büyükşehir Belediyesi tarafından modern bir görünüme kavuşturulacak.


Büyükşehir Belediyesi, Karacabey ilçesine değer katacak bir projenin daha startını veriyor. İlçe merkezinde eskiyen çatısı, dükkan cepheleri ve bozuk zemini ile ihtiyacı karşılayamayan eski balık pazarı, Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye yakışır hale getiriliyor.

Bursa Karacabey eski balık pazarı yenilenecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan ile birlikte eski balık pazarında incelemelerde bulundu. 

Recep Altepe, vatandaşların yapılacak düzenlemelerle ilgili görüşlerini de aldı. Karacabey Yeni Haber’in Bursada Bugün’den edindiği bilgiye göre, bütün ilçelerde olduğu gibi Karacabey’de de refah seviyesinin yükseltilmesi için her alanda çalıştıklarını dile getiren Başkan Recep Altepe, “Karacabey Belediyesi ile ortak projeler geliştirip, çalışmaya devam ediyoruz. Eski balık pazarı da insanların buluştuğu, istişarelerde bulunduğu, ilçenin nabzının attığı önemli bir mekan. Burasının Karacabey’e yakışır hale getirilmesi gerekli. Çatısından zeminine ve cephe düzenlemelerine kadar tepeden tırnağa yenilenecek” dedi.
Mobil Başkan Ali Özkan da vatandaşların talebi doğrultusunda projenin geliştirileceğini belirterek, katkıları sebebiyle Başkan Altepe’ye teşekkür etti.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin