Karacabey, Gözde Bir Mekâna Kavuştu

PANAYIR YERİNE “RENGARENK KARACABEY” ETKİNLİĞİ GELİYOR

Karacabey Atatürk Kültür Parkı’nda kurulan Lunapark törenle açıldı.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan,açılış töreninde yaptığı konuşmada: “Kültürel ve sosyal aktiviteler bir kentin canlılığının ve gelişiminin olmazsa olmazlarıdır. Bu konudaki çalışmalarımızdan biri de nerede ise atıl durumdaki tesislerden biri olan Atatürk Kültür Parkı oldu.ekran-alintisi5 Burada resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla yürüttüğümüz çalışmalar ve belediyemizin gerçekleştirdiği yatırımlarla, Atatürk Kültür Parkı tüm çevre ilçelerin de gıpta ile baktığı gözde bir mekân oldu. Ve bu çalışmaların devamı da gelecek” dedi.

“RENGARENK KARACABEY”

Başkan Özkan, Karacabey’in iki ünlü panayırlarının artık işlevlerini yitirdiğini belirterek, onların yerine 30 Eylül 2 Ekim tarihleri arasında Karacabey’in her türlü tarihi, kültürel ve bütün değerlerinin sahne alacağı bir organizasyon düzenlemeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

İlçede büyük sevinç yaratan ve parktaki canlılığı daha da artırması beklenen Lunapark açılışı, bugün saat: 15.00’de gerçekleştirildi. Açılıştan sonraki 3 saat boyunca da ücretsiz olacağı bildirildi.

ataturk-parki-karacabey-3
.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin