Karacabey Meslek Lisesi’nden, Özkan’a Ziyaret

Geçmişten bu yana tarıma dayalı sanayisi ile ve dünya çapında marka değeri olan firmalara ev sahipliği yapan Karacabey’in, daha da gelişip kalkınması adına önemli çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, sanayide ara eleman ihtiyacının giderilmesine yönelik girişimlerine eğitim camiasından da tam not geldi.


 Civar ilçeler ve tüm Bursa genelinde istihdam edilecek donanımlı öğrenciler yetiştirilmesini hedefleyen Karacabey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yöneticileri,  fiziki ve eğitim materyallerinin sağlanması adına okullarına verilen güçlü katkı için Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek, kendisine teşekkürlerini sundu.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, sanayide ara eleman ihtiyacının giderilmesine yönelik girişimlerine eğitim camiasından da tam not geldi.

 Civar ilçeler ve tüm Bursa genelinde istihdam edilecek donanımlı öğrenciler yetiştirilmesini hedefleyen Karacabey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yöneticileri,  fiziki ve eğitim materyallerinin sağlanması adına okullarına verilen güçlü katkı için Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek, kendisine teşekkürleri sunarken öğrenciler tarafından yapılmış minyatür top arabası takdiminde bulundu.

 Önceki gün gerçekleştirilen ziyarette, Okul Müdürü Hikmet Tetik ve okul yöneticileri hazır bulunurken, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, tüm eğitim camiasına verdikleri desteğin sürdürüleceği vurgusunda bulundu.

Belediyemiz Öncülük Görevini Kararlılıkla Sürdürecek

 Tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile ilçeyi ilgilendiren her konuda, sürekli istişare halinde olduklarının da altını çizen Başkan Ali Özkan, ilçenin gelişip kalkınması adına üstlendikleri öncülük görevini kararlılıkla sürdüreceklerini sözlerine eklerken, Gölecik Barajı ile 170 milyon tutarındaki kanalizasyon çalışmalarının da bu görevlerinin en güzel kanıtı olduğunu ifade etti.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin