KARACABEY ÖDÜL TÖRENİNE HAZIRLANIYOR

BAKAN FARUK ÇELİK VE TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU KARACABEY’E ÖDÜL TÖRENİNE GELİYOR

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Karacabey Ticaret Sanayi Odası (KTSO)  ile Karacabey Ticaret Borsa’nın (KTB) 7 Ocak 2016 Perşembe günü ortaklaşa düzenleyeceği ödül törenine katılacak.

Ödül töreninde ,yüksek düzeyde vergi ödeyip ihracat yapan Karacabey TSO üyeleri ile yüksek düzeyde tescil ücreti ödeyen Karacabey TB üyelerine plaket verilecek.

Ödül töreni öncesi açıklamalarda bulunan Karacabey Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ile Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan “Ödül töreninde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Karacabeyimizde ağırlayacak olmaktan mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Özellikle de Faruk Çelik bakanımızın, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olduktan sonra ilk ziyaretini bizim ilçemize gerçekleştirecek olması, bu ödül törenini önemli kılan bir diğer husus. Bu törende her biri birbirinden değerli olan ve ülke ekonomisine katma değer sağlayan üyelerimizi ve firmalarımızı, bu katkılarından dolayı ödüllendireceğiz” dediler.

Karacabey Ticaret Sanayi Odası ile Karacabey Ticaret Borsa’nın ortaklaşa düzenleyeceği ödül töreni, 7 Ocak 2016 Perşembe günü saat 12.00’de, Karacabey Atatürk Kültür Parkı içindeki Taha Düğün Salonu’nda yapılacak.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin