KARACABEY STADINDA GECE MAÇI…

BURSA İLÇELERİNDE BİR İLK !

KARACABEY STADI  GECELERİ IŞIL IŞIL OLACAK!


BURSA’YI SPORDA DA MARKA BİR KENT YAPMA HEDEFİYLE HİZMETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜREN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KARACABEY M. FEHMİ GERÇEKER STADYUMU’NDA YENİLEME ÇALIŞMALARINA  IŞIKLANDIRMAYI DA EKLEDİ.
Bursa’yı sporda da marka bir kent yapma hedefiyle hizmetlerini aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin, Karacabey M. Fehmi Gerçeker Stadyumu’nda Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen yenileme çalışmalarını  bir süre önce yerinde incelerken ” Karacabey’e yakışır özel bir spor tesisinin ilçeye en kısa sürede kazandırılacağı” şeklinde verdiği sözü yerine getirdiğini Karacabey kamuoyu memnunlukla izliyor. Bu cümleden olarak Karacabey Stadında başlatılan ışıklandırma çalışmaları olanca hızıyla devam ediyor.

DBaşkan Altepe, “Büyükşehir Belediyesi olarak Bursa’nın her köşesinde spor yapma imkanı sağlayan projelerimizi uygulamaya alıyoruz. Sadece şehir merkezinde değil, Büyükşehir sınırlarına dahil olan tüm ilçelerimize yönelik çalışmalarımız da hızla devam ediyor. Bu kapsamda, Karacabey, Mustafakemalpaşa Ve Mudanya ilçelerinde sosyal kültürel ve spor tesislerinin yapımı çalışmalarına başladık. Geçtiğimiz yıl sonlarında başlayan Karacabey Stadyumu’nun bakım onarım çalışmaları da devam ediyor. Hedefimiz en kısa zamanda tesisi ilçe halkının kullanımına sunmaktır” diye konuştu.

20160317_122944GEREĞİNDE GECE MAÇI OYNANABİLECEK VE HALK KONSERLERİ VERİLECEK!

Karacabey Stadyumunda devam eden ve çok kısa bir sürede tamamlanarak hizmete gireceği  bildirilen ışıklandırmanın ardından stadyum  gece maçlarının oynanmasına uygun hale gelecek. Üstelik ulusal bayram günlerinde belediye tarafından düzenlenen halk konserleri de Cumhuriyet Alanı yerine halkın daha rahat izlemesine olanak tanıyacak şekilde stadyumda yapılacak.20160317_122809

Lütfen Paylaşın ve Beğenin