Karacabey TİGEM’de Yeni Dönem

Karacabey Harası olarak da bilinen TİGEM Karacabey Müdürlüğü görevine yeni atanan Ahmet Karakeçe’ye, Belediye Başkanı Ali Özkan ve AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.


Ziyarette, belediye ve diğer özel ve resmi kurumlarla, TİGEM Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü arasında önümüzdeki dönemde geliştirilecek ortak projelerin, tüm Bursa ve Güney Marmara bölgesine kazandıracağı yeni dinamizmin önemine vurgu yapıldı.

Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan ve AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, “Karacabey Harası” olarak da bilinen TİGEM Karacabey Müdürlüğü görevine geçtiğimiz günlerde atanan Ahmet Karakeçe’ye, ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

Karacabey TİGEM Müdürlüğü’ne yapılan ziyarette; belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve AK Parti İlçe yöneticileri de hazır bulunurken, belediye ve diğer özel ve resmi kurumlarla, TİGEM Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü arasında, önümüzdeki dönemde geliştirilecek ortak projeler masaya yatırıldı.bld_7476

 Yeni Projeler Bursa ve Güney Marmara’ya Dinamizm Katacak

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette, ülke tarım ve hayvancılığına yüzyıllardır öncülük eden en güçlü kurumlardan eski adı “HARA” olan Karacabey Tarım İşletmesi ile geliştirilecek ortak projelerin, tüm Bursa ve Güney Marmara bölgesine sosyal, ekonomik, kültürel anlamda kazandıracağı dinamizmin önemine vurgu yapıldı. Konuklar, Ahmet Karakeçe’ye tüm ilçe halkı adına yeni görevinde başarı dileyerek, görevinin hayırlı  ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin