Karacabey TSO’da “Akredite Oda” Mutluluğu

KARACABEY TİCARET VE SANAYİ ODASI, 2012 yılından bu yana sahip olduğu Akredite Oda Belgesi ile ilgili olarak, belge yenileme denetimini başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Oda / Borsaların hizmetlerini 5 yıldızlı ve sürdürülebilir olarak verebilmesi için oluşturulan sistemde 3 yıldır Akredite Oda unvanıyla yer alan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Loydu Başdenetçisi Şehnaz Nalbant tarafından gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamlayarak 2015 yılından itibaren 3 süreyle daha Akredite Oda unvanını yeniledi.

Karacabey TSO Meclis Başkanı Asım Ünen, Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Feti Toprak, Yönetim Kurulu Üyeleri H.Fikri Sezer ve Ahmet Tuna, Meclis Üyeleri Sezgin Parlaklar, Selçuk Erarslan, Vedat Tezol ve KTSO Personelinin hazır bulunduğu açılış toplantısının ardından KTSO Birimlerinin akreditasyon standardına uygunluğu denetlendi. Haziran ayında gerçekleştirilen ön denetim ziyaretinin tamamlayıcısı olarak, Akreditasyon Standartları çerçevesinde on üç başlıkta sürdürülen incelemelerin ardından kapanış toplantısında söz alan Türk Loydu Vakfı Başdenetçisi Şehnaz Nalbant, “Karacabey TSO’nun 2012 yılından bu yana yer aldığı Akreditasyon Sisteminin gerekliliklerini başarıyla yerine getirdiğini ve sürdürülebilir olarak hizmet kalitesini arttırdığını görmek bizleri de mutlu etmektedir.” ifadelerini kullandı.

12049196_995399627149173_1403386997680162420_nAkredite Oda olmanın; Paris, Berlin, Londra gibi Avrupa’nın en iyi hizmet sunan, seçkin odalarıyla aynı sınıfta yer almak anlamına geldiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Naci Güncü, “Hizmet kalite ve çeşitliliğimizi arttırmak ve hizmet standardımızı gün geçtikçe daha da ileriye götürmek için gayretle çalışıyoruz. Bu çalışmamızın karşılığını da Akredite Oda unvanını taşıyarak alıyoruz. Sistemin kurulmasında ve uygulanmasında; başta Genel Sekreterimiz Özgür Carlı ile Akreditasyon Sorumlumuz Özcan Kozluca’ya ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

KARACABEY YENİ HABER,Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerini kutlar ve başarılarının devamını diler…

Lütfen Paylaşın ve Beğenin