Karacabey TSO’dan Başhekim Arif Kadri Balcı’ya Ziyaret

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Devlet Hastanesinde göreve başlayan Başhekim Uzman Dr. Arif Kadri Balcı’yı ziyaret etti.


Bugüne kadar gerek Oda olarak gerekse Üyelerin destekleri ile birçok cihaz ve üniteyi Karacabey Devlet Hastanesine kazandırdıklarını ifade eden Güncü, imkânlar dâhilinde ellerini taşın altına koymaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Güncü, sağlık konusunun göz ardı edilemeyecek derecede mühim bir konu olduğunu; geçmişte, Karacabeylilerin bazı temel sağlık hizmetleri konularında çevre il ve ilçelerdeki hastanelere yönlendirildiğini ancak yeni hastanenin hizmete girmesi ile bu durumun azaldığını belirterek, İlçemiz deki hayırseverlerin de destekleri ile ihtiyaç duyulan cihaz ve makinelerin alınması ile birlikte hasta sevk oranlarının ciddi seviyede düşeceğine inandıklarını söyledi.

 Başhekim Balcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Karacabey’de kurumların ve STK’ların birlikteliği üst seviyede, hastanemize gösterilen ilgi ve destekler için size ve nezdinizde üyelerinize, hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz dedi. Başhekim Balcı, kısa bir zaman önce başladıkları görevlerinde öncelikle hastane uzman doktor ve personel kadrosunu güçlendirmek için çalışacaklarını, bu sayede Karacabeylilere kesintisiz hizmet vermek için yapılan cihaz ve makine destekleriyle birlikte gayretle çaba göstereceklerini belirtti. 

Başkan Güncü; Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları, üye yapısı ve ilçe ekonomisi hakkında yaptığı bilgilendirmenin ardından KTSO olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ilçedeki kurumlarla olan sıkı ilişkinin süreceğini ve Oda tarafından kurumlara gereken desteğin verilmeye devam edileceğini ifade etti.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin