KARACABEY’DE KISKANÇLIK CİNAYETİ

BAŞKASIYLA EVLENMEYE HAZIRLANAN ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRÜP, İNTİHAR ETTİ

 Karacabey’de, birkaç gün sonra başkasıyla evlenecek olan eski sevgilisini vurarak öldüren  genç, daha sonra aynı tüfekle olay yerinde intihar etti.

ÇOK YAKINDA DÜĞÜNÜ VARDI20160106_eski-sevgilisini-vurduktan-sonra-intihar-etti

Edinilen bilgiye göre, Zeliha Kara (26), ailesinin karşı gelmesi üzerine  bir süredir arkadaş olduğu   Erdal Adıyeke’den (29),  ailesinin karşı gelmesi üzerine  ayrıldı. Genç kız,  aradan kısa bir zaman geçtikten sonra  İsmail İ. (27) ile tanıştı ve iki genç nişanlanarak  evlilik hazırlıklarına başladı. Birkaç gün sonra yapılacak olan düğün hazırlıklarını sürdüren nişanlı gençler, bugün saat 15.00 sularında Karacabey Atatürk Kent Meydanı’nda buluşarak gelecekte birlikte kuracakları mutlu yuvanın ve güzel günlerin planlarını yapmak amacıyla sohbete başladılar. Tam bu sırada yanlarına Zeliha’nın eskiden görüştüğü arkadaşı olan Erdal Adıyeke geldi ve aralarında çıkan sözlü münakaşa kavgaya dönüştü.

AĞIR YARALI GENÇ KIZ HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

68134_10204200916490868_6197236740433506192_nOlay yerine pompalı tüfekle gelen Erdal Adıyeke, tüfeği doğrultunca atik davranan İsmail İ. kaçmayı başardı. Genç kızın  “Erdal, ne olur yapma!” şeklindeki feryadına aldırmayan çıldırmış haldeki Erdal Adıyeke, Zeliha Kara’yı başından vurarak ağır yaraladı. Erdal Adıyeke ise aynı tüfeği başına dayayarak canına kıydı. Ağır yaralanan Zeliha Kara, olay yerine gelen ambulansla  acilen Karacabey Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Başı paramparça olan Erdal Adıyeke de olay yerinde hayatını kaybetti.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin