KARACABEY’DE KIZILAY’A 2. İŞ HANI

Kızılay’a, hayırsever rahmetli  ev hanımı Ayşe Erim tarafından ikamet ettiği ev ve yanında bir ekmek fırını olduğu halde 1975 yılında  bağışlanan vefatından sonra ise uzun yıllar “Dayıoğlu Manavı” olarak işletilen yerin arsasına, Karacabey’de Kızılay’ın sahip olduğu ikinci 4 katlı iş merkezi yapılacak.

Verilen bilgiye göre; 4 kat olarak inşa edilecek iş merkezinde 112,95 ve 66 m2.lik ofisler bulunacak.. 4 katlı iş merkezinin temel atma törenine Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, Kızılay Bursa Şube Başkanı İbrahim Dokunmazer, Kızılay Karacabey Şube Başkanı Ahmet Kırmızı ve vatandaşlar katılım gösterdi. Kızılay Karacabey Şube Başkanı Ahmet Kırmızı temel atma töreninde yaptığı  kısa konuşmada, “Karacabey’imiz için büyük değer verdiğimiz ilçedeki 2. iş merkezinin temelini atmaktan son derece mutluyuz. Allah’ın   izniyle, umarım yine hep birlikte iş merkezinin açılışını da yapacağız” dedi.

SSBilindiği gibi; daha önce  hayırsever iş adamı Hüseyin İçöz’ün Bursa caddesi üzerindeki arsasını Kızılay’a bağışlaması sonucu Kızılay ilçemizde ilk kez iş merkezi sahibi olmuştu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin