Karacabey’de Tüm Camilere Bakım ve Çevre Düzenlemesi

Karacabey Belediyesi, Ramazan ayı öncesi başlattığı ‘temizlik seferberliği’ kapsamında, şehir merkezi ve köylerdeki toplam 105 camide, temizlik ve bakım çalışmaları başlatmıştı.


Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı açıklama ile temizlik ve çevre düzenlemesi çalışmalarının, Ramazan ayı itibariyle tamamlandığını duyurdu.


Ramazan ayında, ilçe genelindeki camilerde herhangi bir eksiklik yaşanmaması adına harekete geçen Karacabey Belediyesi, kapsamlı şekilde yürüttüğü temizlik seferberliğinde sona geldi.

Karacabey Belediyesi tarafından, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen hummalı çalışmalar neticesinde, ilçede merkez ve kırsal tüm mahallelerde yer alan 105 caminin iç temizliği, çevre düzenlemesi ve tadilat gibi bakım işleri komple elden geçirildi.

Tüm Camilerimizin Bakımları Tamamlandı

Belediye Başkanı Ali Özkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bizler bu çalışmaları her yıl düzenli olarak yapıyoruz. Temizlik İşleri ekiplerimiz, 64 kırsal ve 21 merkez mahallemizle birlikte toplam 85 mahallemizin camisinde, bu çalışmaları ivedilikle sürdürdü. Halılar hijyenik şartlarda ve güvenilir yöntemlerle komple temizlendi. Camlarından, bahçesindeki otlara kadar tüm camilerimiz, genel bakım onarım ve düzenlemeden geçirilerek, Ramazan öncesi halkımızın hizmetine sunuldu’’ dedi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin