KARACABEY’DE YILBAŞI ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ

Karacabey’de 2. Yeni Yıl Alışveriş Şenliği başladı


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Karacabey Ticaret Borsası ile Karacabey Belediyesi işbirliği ve Karacabey Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu organizasyonuyla düzenlenen 2. Yeni Yıl Alışveriş Şenliği’nin açılış töreni yapıldı.

Karacabey Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Pınar Kuzu, Belediye Parkı’nda düzenlenen törende, kadın girişimcileri öne çıkarmak, onları teşvik etmek, kadın girişimci adaylarının bilinirliğini sağlamak ve artırmak için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyledi.

İlçeye yeni yıl öncesi hareketlilik kazandırmak istediklerini belirten Kuzu, “Kadın girişimcilerden hediyelik eşya gibi ürünleri el emeğiyle yaparak geçimini sağlayanların sayısı, her geçen gün artıyor. Bu el emeklerini ilçe halkına sergilemek ve karşılığında kazanç sağlamalarına yardımcı olmak istiyoruz. Karacabeyli hanımlar, el emeği ve göz nuru her türlü ürünü sergileyip satışa sundu.” diye konuştu.

Açılış törenine, Kaymakam Yusuf Gökhan Yolcu, Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

 

KAYNAK:BURSADA BUGÜN 
Lütfen Paylaşın ve Beğenin