Karacabey’deki Yatırımlar Konuşuldu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ile yaptığı görüşmede, ilçedeki mevcut ve planlanan yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Karacabey’in pek çok alanda yatırımların merkezinde olmaya devam edeceğini aktaran Özkan, büyükşehir ile koordineli şekilde Karacabey’in faydalı hizmetler aldığını kaydetti.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan önceki gün, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ile bir araya geldi.

Görüşmede, büyükşehir belediyesi tarafından ilçede yürütülen çalışmalar ve projeler masaya yatırıldı.

BUSKİ’nin içme suyu ve kanalizasyon programı detaylı bir şekilde ele alınırken, ilçede mevcut yapımı devam eden çalışmalar ve planlanan yatırımlar da değerlendirildi.

Karacabey faydalı hizmetler alıyor

Başkan Özkan, büyükşehir ile koordine halde Karacabey’in faydalı hizmetler aldığının altını çizerek, “Karacabey’imiz her alanda yatırımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Gerçekleştirdiğimiz görüşmede, alt yapıdan üst yapı çalışmalarına, sosyal yatırımlardan planlanan diğer projelere kadar pek çok alanda detaylı değerlendirme yapma imkânı bulduk.

Bu vesile ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a ve Genel Sekreter Ulaş Akhan’a ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin