Karacabey’in En Gözde Mekânı Lunapark’a Kavuşuyor

Karacabey Belediyesi’nin sosyal ve kültürel belediyecilik adına birbiri ardına hayat geçirdiği projeler dizisine, her geçen gün yeni bir halka daha eklenirken, son 1 yılda Atatürk Kültür Parkı’nda gerçekleştirilen yatırımlar kapsamında, ilçe halkının önemli bir sosyal mekânı haline gelen bölgeye daha da canlılık katacak Lunapark açılışının, bu Cumartesi günü saat 15.00’de gerçekleştirileceği duyuruldu

  Son dönemde yürürlüğe koyduğu etkin projelerle, gündeme sıkça adını yazdırmayı başaran Karacabey Belediyesi, ilçeye değer katacak önemli bir çalışmayı daha hayata geçiriyor.

 Karacabey Belediyesi, son 1 yılda gerçekleştirilen yatırımlar kapsamında, ilçenin nefes aldığı önemli sosyal mekânlardan biri haline kavuşan Atatürk Kültür Parkı içerisinde, şimdi de lunapark açılışı gerçekleştirmeye hazırlanırken, bölgeye daha da canlılık katacak Lunapark’ın açılışının, bu Cumartesi günü saat 15.00’de gerçekleştirileceğini duyurdu.

 Karacabey, Çevre İlçelerin Gıpta İle Baktığı Gözde Bir Mekâna Kavuştu

 Göreve geldikleri ilk günden bu yana ilçenin en önemli eksiklerinden birinin, yetersiz kültürel ve sosyal aktivite alanları olduğunun belirlendiğini ifade ederek, buna yönelik bir dizi projeler geliştirildiğini kaydeden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan; “Kültürel ve sosyal aktiviteler bir kentin canlılığının ve gelişiminin olmazsa olmazlarıdır. Bu konudaki çalışmalarımızdan biri de nerede ise atıl durumdaki tesislerden biri olan Atatürk Kültür Parkı oldu. Burada resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla yürüttüğümüz çalışmalar ve belediyemizin gerçekleştirdiği yatırımlarla, Atatürk Kültür Parkı tüm çevre ilçelerin de gıpta ile baktığı gözde bir mekân oldu. Ve bu çalışmaların devamı da gelecek” dedi.

 Lunapark, Açılışının İlk Günü Ücretsizataturk-parki-karacabey-3

 İlçede büyük sevinç yaratan ve parktaki canlılığı daha da artırması beklenen Lunapark açılışının, bu Cumartesi saat: 15.00’de gerçekleştirileceği ve açılıştan sonraki 3 saat boyunca da ücretsiz olacağı bilgisi verilirken,  Belediye Başkanı Ali Özkan tüm ilçe halkının açılış törenine davetli olduğunu duyurdu.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin