Karacabeyli Bilardocular Türkiye Şampiyonası’nda

Antalya Belek’te düzenlenecek olan geleneksel Türkiye 3. Bant Bilardo Şampiyonası hareket etmeden önce, Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret eden Karacabeyli bilardocular, sponsorluk desteği için teşekkürlerini sunarken, bilardonun geniş kitlelere yaygınlaştırılmasını hedeflediklerini vurguladı.


 Karacabey’de, sporun geniş kitlelere yaygınlaştırılması adına düzenlenen faaliyetler de hız kesmiyor.

Karacabey’de, vatandaşlar tarafından sporun tüm dallarına gösterilen ilgi her geçen gün daha da artarken, bilardo sporuna gönül verenlerden de anlamlı bir etkinliğe katılım haberi geldi.

Antalya’nın Belek ilçesinde düzenlenecek olan geleneksel Türkiye 3. Bant Bilardo Şampiyonası’na katılım için Karacabey Belediyesi ve By Cotton Mağazası sponsorluğunda bir araya gelen Karacabeyli 9 bilardo tutkunu, şampiyonaya hareket etmeden önce Mobil  Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek, destekleri için başkana teşekkürlerini iletti.

 “Sporun ve Sporcunun Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

 Tolga Çevdir, İbrahim Karabacak, Emrah Daştan, Mehmet Balcı, Necmettin Böcek, Onur Türkdal, Rahmi Çanakçı, Rıdvan Işıkçı ve Engin Kurtulan isimli sporculardan oluşan kafileye başarı dileklerini sunan Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da tüm spor branşlarına verdikleri desteği artırarak sürdüreceklerini ifade ederken, sporun insan gelişimine kazandırdığı değerlerin de önemine dikkat çekti.

 
Lütfen Paylaşın ve Beğenin