Karacabeyli Muhtarlardan Ali Özkan’a Teşekkür Ziyareti

 Karacabeyli muhtarlar, mahallelerinde belediye tarafından gerçekleştirilen yatırım ve tesis hamleleri için Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkür ziyaretinde bulundu


 Muhtarlar Derneği Başkanı Kemalettin Vural öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette, Mobil Başkan Ali Özkan’a plaket takdiminde bulunan muhtarlar; Büyükşehir Yasası ile birlikte ilk planda ortaya çıkan yapısal ve bürokratik uyum sorunlarının kısa sürede giderildiğini belirterek, kırsal mahallelerde gerçekleştirilen çözüm odaklı yatırımların da vatandaşlarda büyük memnuniyet yarattığını söyledi.

Karacabey kent merkezi ile kırsal mahallelerde, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Karacabey Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler için ilçe muhtarları Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’a gerçekleştirdikleri ziyarette, yörelerine sunulan hizmetler için teşekkürlerini bildirdi.

 Önceki gün Karacabey Muhtarlar Derneği Başkanı Kemalettin Vural öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette muhtarlar, Büyükşehir Yasası ile birlikte ilk planda ortaya çıkan yapısal ve bürokratik uyum sorunlarının kısa sürede aşılarak, yörelerinde görülmemiş olarak nitelenebilecek önemli yatırımların gerçekleştirildiğini belirtti.

 Mahallelerinde, birbiri ardına yeni projelerin de sürdürüldüğü vurgusunda bulunan muhtarlar, Ali Özkan’a sundukları plaketle birlikte, yapılan çalışmalardan ötürü Mobil Başkan Özkan’a teşekkürlerini iletti.

 Çözüm Yolları Belirlendi

 Oldukça samimi ve neşeli bir atmosferde gerçekleştirilen ziyarette, mahallelerde halen yürütülen çalışmalar ile mevcut sorunlar da masaya yatırılırken, Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da tüm sorunları ve çözüm yollarını belirlediklerinin altını çizerek, mali yönden oldukça güçlü olduklarını ve süreç içerisinde tüm sorunların mutlaka çözüleceğine vurgu yaptı.

 “Karacabey’in Önü Açık”

 Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan; Karacabey’in ekonomik, kültürel, sosyal ve sportif tüm açılardan önemli zenginliklere sahip olduğunu dile getirerek, var olan bu mevcut potansiyel kaynakların değerlendirilmesi adına da tüm kurumlar nezdinde gerçekleştirdikleri öncülük görevi sayesinde, her konuda ilçenin önünü açtıklarını kaydetti.

 Mobil Başkan Özkan; “Tüm Güney Marmara Bölgesi’ni kuşatan köprü, otoban ve baraj gibi hükümetimiz tarafından gerçekleştirilen önemli yatırımlara paralel olarak, büyükşehir ve ilçe belediyeleri olarak bizler de büyük ölçekli alt ve üst yapı çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu yatırımlar sayesinde, bölge insanımızın refah düzeyinin oldukça önemli düzeyde artacağına da yürekten inanıyoruz. İlçe merkezi ve kırsalda yer alan 85 mahallemiz ile birlikte, topyekûn kalkınmış bir kent hedefine kararlılıkla ilerliyoruz” şeklinde sözlerini noktaladı.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin