Karacabeylilerden Temizlik İşlerine Tam Not

Karacabey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Kenan Gündem ve personeli ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Özkan, yapılan anket çalışmaları sonucunda Karacabeylilerin memnun kaldığı hizmetlerin başında temizlik işlerinin geldiğini belirterek, bu başarıdan dolayı Kenan Gündem ve personelini tebrik etti.

AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan ankette, Karacabey Belediyesi ilçeler arasında büyük başarı elde ederken, bu faaliyetlerin içerisinde birinci sırada temizlik işlerinin geldiği belirtildi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan önceki gün Temizlik İşleri Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyaretle, Temizlik İşleri Müdürü Kenan Gündem ve personeli ile bir araya gelerek, gösterdikleri başarılı performanstan ötürü kendilerini kutladı.

Karacabeyliler Adına Kutlama

Belediye Başkanı Ali Özkan, bu anket sonucu yapılan değerlendirmelerle, Kenan Gündem’in Karacabey Belediyesi’nde yılın bürokratı seçildiğini belirtirken; “Temizlik İşleri Müdürümüz Kenan Gündem ve mesai arkadaşlarının cansiperane çalışması, hem şahsımın hem de ilçe halkımızın takdirini kazanmıştır. Tabi ki burada Sayın Kenan Gündem’i tebrik ederken ekibini de unutmuyoruz. Çünkü bu başarıda onların da büyük payı var. Ben bu kapsamda ilçe halkımız adına, Temizlik İşleri Müdürümüz Kenan Gündem ve personelini tebrik ediyorum. Bu başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin