KARACABEYLİLERE ÖNEMLİ DUYURU: 2 GÜN SU KESİNTİSİ VAR!

ÖNLEMİNİZİ ALIN !


Karacabey’de kesintisiz içme suyu için 2 günlük su kesintisi uygulanacağı bildirildi.


Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan basın açıklamasında şöyle denildi:

“Kesintisiz ve sorunsuz altyapı hedefiyle çalışmalarına yön veren Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, pompa istasyonlarındaki eski pompaların yenileriyle revize edilmesi, mekanik aksam ile vanaların yenilenmesi ve asbest olan pompa hatlarının çelik hatlarla yenilenmesi çalışmaları kapsamında, Karacabey’de 19-20 Kasım 2016 tarihlerinde iki günlük su kesintisi uygulayacak.

                          MÜJDELER OLSUN


Karacabey sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna kavuşuyor

su-deposu

Sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temininin sürekliliğine yönelik uygulanacak kesinti kapsamında yapılacak çalışmalar, BUSKİ İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ile Elektrik Makine İkmal Dairesi Başkanlığı’nın ortak çalışmasıyla gerçekleştirilecek. Uygulama dahilinde eski pompaların verebileceği arızalarda oluşabilecek uzun süreli programsız su kesintileri önlenmiş olup Karacabey, sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna kavuşacak.

Kesinti öncesinde tüm hazırlıklar ve malzemeler hazırlanmış olup BUSKİ tüm ekipleriyle Karacabey’de önemli bir çalışmaya imza atmış olacaktır. Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceği, bu sürede vatandaşların tedbirli olmaları önemle rica olunur.”

Lütfen Paylaşın ve Beğenin