KARACABEYSPOR TEKLEDİ !

KARACABEYSPOR SEVENLERİNİ ÜZDÜ: 4-1

Grubunda lider olan Karacabey Belediye Gençlikspor bugün Yenişehir sahasında karşılaştığı Gürsu Belediyespor’a 4-1 mağlup oldu.Grup liderliği böylece Gürsu Belediyespor’a geçti.

Karacabey’den Yenişehir’e adeta çıkartma yapan Karacabeyli sporseverlerin yoğun sevgi gösterileri ve sloganları altında oynanan karşılaşmadan sonra  rakip rakım taraftarlarıyla aralarında bazı olayların da çıktığı bildirildi.

Mavi-Siyahlılar önümüzdeki 14 Nisan Perşembe günü  saat 14.00’de Bursa Merinos Stadı’nda İnegöl Kafkas Spor ile karşılaşacak.

Bilindiği gibi; gruplarında lider olan takımlar doğrudan BAL Ligi’ne yükselirken, 2.nci ve 3.ncü olan takımlar ise BAL Liginden gelen 2 Bursa takımı ile tarafsız sahada tek maç üzerinden Play Out karşılaşması oynayacak. Play Outlar sonucunda 2 takım daha BAL Ligi’ne yükselecek.


Öte yandan, Karacabey Belediyespor Yönetim Kurulu bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle:

“Değerli Karacabeyliler;

Bugün oynadığımız Gürsu Belediyespor karşılaşmasını hiç istemediğimiz bir şekilde kaybetmiş bulunmaktayız.

Lig henüz daha bitmedi oynanacak iki karşılaşmamız daha var. Üstelik bu hafta rakiplerimiz birbirleriyle oynuyor bu yüzden gün birlik ve beraberlik günüdür inanıyoruz ki bu takım ligi ŞAMPİYON olarak tamamlayacaktır. Biliyoruz ki; biz şehir olarak kenetlendiğimiz taktirde üstesinden gelemeyeceğimiz zorluk yoktur. Bu yüzden herkesi sağduyulu olmaya davet ediyor, bugünkü karşılaşmaya gelerek bizlere destek olan herkese teşekkür ediyoruz.”


KARACABEY BELEDİYE GENÇLİKSPOR’UN BAL LİGİ’NE YÜKSELECEĞİNE YÜREKTEN İNANAN KARACABEY YENİ HABER, BUNDAN SONRAKİ KARŞILAŞMALARINDA KENDİLERİNE BAŞARILAR DİLER.

 

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin