KARACABEY, ÜNLÜ PANAYIRA HAZIRLANIYOR

Rengârenk Karacabey Panayırı” İçin Geri Sayım Başladı


Bursa ve Türkiye gündeminde adından sıkça söz ettiren Karacabey’de, 19 Mayıs Cuma günü başlayacak olan ve 3 gün boyunca da birbirinden heyecanlı etkinliklerin yer alacağı ‘Rengârenk Karacabey Panayırı’ için heyecan sürüyor…


Geçtiğimiz yıl da büyük ilgi gören Rengarenk Karacabey Panayırı kapsamında bu yıl; konserler, klasik araçlar sergisi, cirit müsabakaları, okçuluk gösterileri, mehteran gösterisi, hayvan panayırı, çocuk ve yetişkin yarışmaları, eko ürünler pazarı ve alışveriş şenliği gibi çok sayıda etkinliğin yer alacağı bilgisini veren Belediye Başkanı Ali Özkan, 19 Mayıs Cuma günü saat 14.00 itibariyle start alacak etkinliklere, tüm vatandaşların davetli olduğunu duyurdu.

Bursa ve Türkiye gündeminde adından sıkça söz ettiren Karacabey’de, etkinlikler dizisi tüm hızıyla sürüyor…

Karacabey’de bu kez, 19 Mayıs Cuma günü başlayacak olan ve 3 gün boyunca, birbirinden heyecanlı etkinliklerin yer alacağı ‘Rengârenk Karacabey Panayırı’nın coşkusu yaşanırken, organizasyonun eksiksiz olması adına ekipler tüm hazırlıkları titizlikle sürdürüyor.

Rengarenk Karacabey Panayırı kapsamında; konserler, klasik araçlar sergisi, cirit ve okçuluk müsabakaları, mehteran gösterisi, hayvan panayırı, çocuk ve yetişkin yarışmaları, güvercin uçurma yarışmaları, DJ eşliğinde tüm gün müzik dinletisi, bireysel ve takım spor turnuvaları, yağlı güreşler, eko ürünler pazarı ve alışveriş şenliği gibi çok sayıda etkinliğin yer alacağı bilgisini veren Belediye Başkanı Ali Özkan, 19 Mayıs Cuma günü saat 14.00 itibariyle start alacak etkinliklere, tüm vatandaşların davetli olduğunu duyurdu.

Heyecan Bir An Olsun Dinmeyecek

Etkinlikler kapsamında, 20 Mayıs Cumartesi günü saat 13.30’da gerçekleştirilecek 3. Uluabatlı Hasan Yağlı Güreşleri’nin, kıyasıya rekabete sahne olması beklenirken, Rengârenk Karacabey Panayırı’nda düzenlenecek konserlerin de organizasyona ayrı bir renk katması bekleniyor.

Bu doğrultuda 19 Mayıs Cuma akşamı saat 20.30’da, sanatçı Baha sevilen şarkılarını Karacabeylilere seslendirecek. 20 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.30’da Türk Halk Müziği konserinin yer alacağı panayırda, 21 Mayıs Pazar akşamı saat 20.30’da da Nida Şan konseri gerçekleştirilecek.

Tüm Vatandaşlarımızı Bu Coşkuya Ortak Olmaya Bekliyoruz

 20 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’de protokol açılışının gerçekleştirileceği etkinliklerin, ilçenin tanıtımı adına büyük öneme sahip olduğunu belirten Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey-Bandırma asfaltı üzerinde, ilçeye 6 km uzaklıktaki Karasu Merası’nda gerçekleştirilecek etkinliklere, tüm vatandaşların davetli olduğunu söyledi.

Karacabey’in sahip olduğu birbirinden eşsiz değerlerin gün yüzüne çıkarılması adına, büyük efor sarf ettiklerini kaydeden Başkan Ali Özkan, baharın nefis havasının teneffüs edildiği şu günlerde, tüm vatandaşların bu coşkuya ortak olarak, etkinlikler boyunca aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirebileceklerini ifade etti.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin