KATLI OTOPARK YOK AMA LEVHASI VAR !

YIKILAN KATLI OTOPARKI VARMIŞ GİBİ GÖSTEREN YÖN LEVHALARI YABANCI SÜRÜCÜLERİ ŞAŞIRTIYOR!


Tüm Karacabey halkının bildiği gibi, Cumhuriyet Alanı’ndaki Karacabey Hükümet konağı arkasındaki katlı otopark bir süre önce tamamen yıkıldı. Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan da bu alana modern bir kent meydanı yapılacağını bildirdi.Karacabeyliler, bu amaçla başlatılan inşaat çalışmalarının olanca hızıyla sürdürüldüğünü gözlemliyor.

Ancak gelin görün ki, Karacabey Cumhuriyet Alanı’nda belirli yerlere sabitlenmiş   katlı otoparkı gösteren yön levhaları hâlâ yerinde duruyor.Hükümet Konağı’nda konuşlanmış Tapu Dairesi ve Nüfus Müdürlüğü gibi daireler  ile belediye binasında işi olan yabancılar, araçları ile cumhuriyet alanına geldiklerinde park edecek yer ararken,yön levhasının gösterdiği sokağa giriyor ve sonuçta büyük bir şaşkınlık yaşıyor.Hatta gelişen teknoloji ile aranan yerin bulunmasında son derece öneme sahip  Navigasyon cihazları bile  sıklıkla güncellenmediklerinden  yıkılan ve artık yerinde olmayan katlı otoparkı mevcutmuş gibi gösteriyor.

Karacabey Belediyesi’nin yüzlerce personeli ve zabıta görevlileri var. İlçenin en merkezi yerindeki bu yakışıksız ve aldatıcı durumu sadece bizim saptamamız medya çalışanı olarak dikkatimizi, işleri belediye hizmeti olan görevlilerin ise umursamazlık düzeyini göstermiyor mu?

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin