KTSO’YA KARDEŞ ODA ZİYARETİ…

KTSO BAŞKANI GÜNCÜ: HEDEFİMİZ KARACABEY’İ ZİRVEYE TAŞIMAK…


BİGA TSO BAŞKANI DOĞAN: KARACABEY HER ZAMAN BİZE SAHİP ÇIKTI…

 Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), kardeş oda ve işbirliği protokolü imzaladığı Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) heyetini ağırladı.

KTSO binasında gerçekleştirilen ziyarette KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, KTSO Meclis Başkanı Asım Ünen, Biga TSO Meclis Başkanı Eşref Temiz ve her iki odanın yönetim kurulu ile meclis üyeleri yer aldı.

KTSO BAŞKANI GÜNCÜ: HEDEFİMİZ KARACABEY’İ ZİRVEYE TAŞIMAK

Karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştirildiği ziyarette Karacabey’in bereketli ovası ve uygun tarım şartlarıyla bir tarım kenti olduğunu vurgulayan KTSO Başkanı Güncü, “Bunun yanında Karacabey bir sanayi ve turizm kentidir. İlçemiz, Dünya ve Türkiye çapında markalarıyla Türkiye ekonomisine ve istihdamına büyük değer katıyor. Hedefimiz Karacabey’i zirveye taşımak. Biga da Güney Marmara’da tarım, hayvancılık ve tarıma dayalı sanayi kapsamında hızla kalkınan bir bölgemiz. İki kardeş oda olarak beraber hareket etme kültürünü artırdıkça ülkemize katma değerli bir etkisi olacak” dedi.dd

BİGA TSO BAŞKANI DOĞAN: KARACABEY HER ZAMAN BİZE SAHİP ÇIKTI

Biga TSO Başkanı Doğan da, misafirperverliklerinden dolayı KTSO heyetine teşekkür etti. Karacabey’in her zaman Biga’ya sahip çıktığını ifade eden Doğan, “Her zaman birlikten kuvvet doğar.  Birlikte hareket etmemiz hem bölge hem de ülke adına çok yararlı” diye konuştu.

KTSO’daki ziyaretin ardından her iki oda heyeti birlikte Ömer Matlı Kapalı Pazar Yeri’nde bu yıl 5.’si düzenlenen Karacabey Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda incelemelerde bulundu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin