MALKARA’DA DENİZ SAHİLİ YUTUYOR!

MALKARA’DA SAHİL DÜZENLENMESİ YARIM KALINCA DENİZ KARAYOLUNU SANTİM SANTİM YUTMAYA BAŞLADI !

Yaz mevsimi tüm güzellikleri ve anılarıyla birlikte arkada kaldı. Sonbaharı da tüketince takvim  olarak da resmen kış mevsimine “merhaba” dedik. Ülkemizin başkenti Ankara’dan bile bugün kar yağışı haberleri geldi.

Yaz tatillerini Karacabey Yeniköy-Malkara’da geçiren vatandaşlarımız, tatil döneminin bitimine yakın zamanlarda Malkara’da başlatılan “SAHİL DÜZENLENMESİ” çalışmaların ne olduğunu, nasıl sonuçlandığını merak ediyorlardır.

Söyleyelim: Karacabey’in tatil cenneti Yeniköy Malkara yöresinde başlatılan “Sahil Düzenleme” çalışmaları yarım bırakıldı. İsmi bizde saklı bir takipçimiz, size sunduğumuz fotoğrafları özelimizden gönderip soruna dikkat çekmemizi  istemiş.

    b

Başlangıçta biz, hava koşullarının olumsuzluğu yüzünden geçici olarak ara verilmiş olabilir, diye düşünmüş olsak bile Mudanya’nın da aynı durumu yaşadığını öğrendik.

SORUN O KADAR DA BASİT DEĞİLMİŞ !    

 c                  

                  

  Müteahhit ve büyükşehir anlaşmazlığı gibi aşılması gereken güçlükler  yüzünden çalışmalar durdurulmuş. Oysa bazı sorunlar, erteleme gerekçesi ne olursa olsun, geç kalındığında daha da büyür.

Karacabey Yeniköy/ Malkara’daki sorun fotolardan göreceğiniz gibi acil müdahale gerektiriyor. Hızlı bir müdahale olmazsa bu gidişle deniz yolu bile yutabilir.

Biz, 28 Kasım 2015 tarihinde çekildikleri notu düşülerek özelimize ulaştırılan fotoğrafları izlencenize sunuyoruz. “Malkara’da son durum bu” diyerek, kararı size bırakalım.a

Lütfen Paylaşın ve Beğenin