“Millet için geliyoruz”

CHP Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi, seçim çalışmalarına hızla sürdüklerini, Karacabey’i köy-köy mahalle-mahalle karış karış gezdiklerini, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadıklarını, seçime kadar gerekirse hiç uyumadan 7 gün 24 saat çalışmaya devam edeceklerini ve hem CHP’yi hem de Muharrem İnce’yi Karacabey’de 1.yapacaklarını söyledi.


CHP Karacabey İlçe Başkan Ayfer Şahin Çiftçi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Milletvekili adaylarımız, ilçe yöneticilerimiz ve kadın kollarımız ile birlikte gece-gündüz demeden Karacabey’i karış karış geziyoruz. Vatandaş bıkmış. Her gittiğimiz yerden farklı şikayetler duyuyoruz. Seçime az bir süre kaldı. Ama şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki, Karacabey TAMAM diyor. Hem partimiz hem de Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’yi Karacabey’den 1.çıkartacağız. İnşallah bu rüzgarı daha da arttırarak bir fırtınaya çevireceğiz ve Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde de Karacabey Belediyesi’ni kazanacağız. Yana yandaşa değil, vatandaşa hizmet için, 80 milyonun yüzünü güldürmek için geliyoruz. Evinde tenceresi kaynayamayan anaların, ürünü dalda kalan çiftçilerin, kepenk kapatıp siftah yapamayan esnafın, sınav soruları ve gelecekleri çalınan öğrencilerin sorunlarını çözmeye, onların dertlerine derman olmaya, Türkiye’ye beyaz bir sayfa açmaya ve umut olmaya geliyoruz. Tüketen değil, üreten bir Türkiye için tarıma dayalı sanayi için, ithalat değil ihracat için geliyoruz. Allah’ın izni, milletin isteği ile haramilerin saltanatını yıkacağız ve 25 haziran sabahı Sayın Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında aydınlık bir Türkiye’ye uyanacağız. Muharrem İnce, Türkiye’ye doğan güneşin adıdır. 

Erdoğan milletle adeta dalga geçiyor.
“Evlere buzdolabı giriyorsa refah seviyesi vardır” diyor. “Erdoğan senden önce biz yiyeceklerimizi ağaç kavuğunda mı saklıyorduk? Sen buzdolabının içini boşalttın”
Erdoğan, sen Balyoz’da Ergenekon’da söktüğün apoletleri Fetö’ye mi taktın?
Büyük sorunlar yorgun adamlarla çözülmez. Büyük sorunlar umutları yeşerterek çözülür.
Erdoğan ile aramızdaki fark şu, o FETÖ’nün ayağına gitti biz ise FETÖ’yü ayağımıza getireceğiz.
Sınav sonuçlarından ve velilerin tepkisinden korktular. Sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi seçim sonrasına ertelediler. 
Allah’ın izni, milletimizin takdiri ile 24 Haziran’da çok şey değişecek. En çok da eğitimde çok şey değişecek. Parasız, nitelikli ve herkesin istediği okul türüne gidebildiği sistemi hep birlikte kuracağız.
Tütün ekiyorsun, tütün Adıyaman tütünü. ‘Ekemezsin’ diyor, ‘Yasak.’ Amerikan tekel şirketleri öyle istiyor. Adıyaman’a gelmiş ‘Tütün zararlıdır’ demiş. Tütünün zararlı olduğunu bilmeyen var mı? Tütün, sigara tabii ki zararlı. Türk tütünü zararlı da Amerika tütününde vitamin mi var? Sigara sağlığa zararlı ama Erdoğan her şeye zararlı.
Süleyman Şah türbesini oradan oraya taşıdın. Süleyman Şah sağlığında bile o kadar seyahat etmedi. Sen mi millisin? 1 Mart tezkeresinde Amerikan askerlerine ‘evet’ diyen sen değil misin? Sen mi millisin? Senin uçağın mı yerli, gözlüğün mü yerli? Neyin yerli? ‘Ayran milli içecektir’ diyor. İnek Uruguay’dan, saman Bulgaristan’dan geliyor. Ayran nasıl milli oldu? Ayran bile gitti.
Özü sözü bir halkın içinde
Umudumuz Cesur Yürek MUHARREM İNCE.
Karacabey’e Güvence Muharrem İnce, Karacabey TAMAM inşallah”

 
 
 
36 Ek
Lütfen Paylaşın ve Beğenin