Mobil Başkan Ali Özkan’dan Sütaş’a Ziyaret

Karacabey’in önemli markalarından biri olan Sütaş’ın Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz’ı beraberindeki heyetle ziyaret eden Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Marka Kent Karacabey’ oluşturulması noktasında, kenti ulusal ve uluslararası arenada başarıyla temsil eden bu tip önemli kuruluşların, fikir ve önerilerini dikkate almaya devam edeceklerini belirterek, Karacabey’e sağladığı katkılardan ötürü Sütaş’a teşekkürlerini iletti.

Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey’i sahip olduğu tüm değerleriyle birlikte ‘Marka Kent’ yapmak için sürdürdüğü görüşmelere, önceki gün bir yenisini daha ekledi.

İlçenin önemli sanayi kuruluşlarından biri olan Sütaş’a gerçekleştirdiği ziyarette Mobil Başkan Özkan, Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ile bir araya geldi.

Ziyarette Mobil Başkan Ali Özkan’ın yanı sıra; Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü, Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan ve Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak da yer aldı.

“Karacabey’i Hep Birlikte Geleceğe Taşıyacağız”

Yapılan görüşmede ilçenin değerleri üzerine yapılabilecekler masaya yatırılırken, marka değerlerin ön plana çıkartılması gibi konularda da fikir alışverişinde bulunuldu.

Mobil Başkan Ali Özkan yaptığı açıklamada; “Karacabey’in önemli kuruluşlarından biri olan Sütaş, bizlerin de aslında birer marka yüzüdür. Karacabey’i ulusal, hatta uluslararası arenada temsil eden bu kuruluşumuzu önemsiyoruz. Ve marka şehir olma yolunda bu tip değerli fikir ve önerileri de dikkate alıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yıldız da Mobil Başkan Ali Özkan ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Karacabey’i geleceğe taşıma konusunda ellerinden gelen katkıyı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin