Mobil Başkan Özkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı

Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan; Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeni ile yayınladığı mesajında tüm vatandaşların Bayramını kutladı.


Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan; Cumhuriyetimizin 93.yılı kutlamaları kapsamında yer alan ve Cumartesi günü Saat:19.00’da kapalı spor salonu önünden heykele gerçekleştirilecek fener alayı yürüyüşü ile hemen ardından heykelde gerçekleştirilecek kutlamalara tüm ilçe halkının davetli olduğunu duyurdu.aliozkan

 “Türk Milleti Cumhuriyete Sahip Çıkmaya Devam Edecek”

 Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan; yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemiz aradan geçen 93 yılda başta demokrasi, insan hakları, eğitim, sağlık, bilim, ulaştırma olmak üzere cumhura ait tüm alanlarda önemli mesafeler kat etmiş ve bu değerlere karşı yürütülecek saldırılara da anında engel olacağını 15 Temmuz’da göstermiştir. Halkımız Cumhuriyete sahip çıkma ve atalarından kalan mirası yeniden şahlandırma adına verdiği kararlı mücadeleyi sonsuza kadar sürdürecektir. Buna inancımız tamdır. Yine inanıyoruz ki; Türk milleti dili, kültürü, tarihi ve saygın kimliğiyle Cumhuriyetimizin 100.yılına el ele, gönül gönüle güçlü biçimde yürüyecektir. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin yıl dönümünü kutlarken, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin