Mobil Başkan ÖZKAN, komşu ilçede

Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan ‘Komşu İlçe’ Mustafakemalpaşa’da Vatandaşlar ve Üreticilerle Buluştu.


 Mobil Başkan Özkan, önceki gün gerçekleştirdiği ziyarette komşu ilçe Mustafakemalpaşa’da, Vatan Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen sabah çorbası etkinliğine katıldı.

Sabah namazı sonrası yapılan etkinliğin ardından, çarşı esnafı ile bir araya gelen Mobil Başkan Ali Özkan, Bursa İli Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği’nin tanıtım organizasyonunda da üreticilerle bir araya gelerek, çalışmalar hakkında fikri alışverişinde bulundu.

b

Mobil Başkan Ali Özkan’ın komşu ilçe Mustafakemalpaşa’daki ilk durağı Bahçelievler Camii oldu. Sabah namazı sonrası Mustafakemalpaşa Vatan Sevdalıları Platformu tarafından verilen çorba ikramına katılan Özkan, topluluk üyeleriyle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

a

Mobil Başkan Ali Özkan’ın Mustafakemalpaşa’daki ikinci adresi ise pazaryerinde, Bursa İli Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından gerçekleştirilen Koyun – Keçi Tanıtım organizasyonu oldu.

c

 Üreticilerle Görüştü

Organizasyon alanında kurulan stantları ziyaret ederek üreticilerle görüşen Özkan, çalışmalar ve işleyiş hakkında da birlik üyelerinden çeşitli bilgiler aldı.

d

Son olarak çarşı esnafı ile de bir araya gelen Mobil Başkan Özkan, vatandaşlarla çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin