Mobil Başkan Özkan’dan Duygulu Ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ Karacabey Temsilciliği’ni ziyaret ederek, şehit yakınları ile gazilerin her türlü sorunlarının çözümü adına yanlarında olmayı, kararlılıkla sürdürecekleri mesajını verdi.

 Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Karacabey Temsilciliği’ni ziyaret etti.

 Dernek Temsilciliği Başkanı Musa Yılmaz’dan derneğin faaliyetleri hakkında bilgi alan Mobil Başkan Ali Özkan, şehit yakınları ile gazilerin her türlü sorunlarının çözümü adına, yanlarında olmayı kararlılıkla sürdürecekleri mesajını verdi.

 Vatan için şehit ve gazi olmanın, Türk milletini tarif eden en önemli hasletlerden biri olduğuna işaret eden Mobil Başkan Özkan, şehit yakınları ile gazilere verilen desteğin de bir minnet borcu olduğuna vurgu yaptı.

Desteklerinden Ötürü Karacabey Halkına Teşekkür Ediyoruz

 Dernek temsilciliğine ofis tahsis edilmesi ve her türlü ihtiyaçlarının karşılanması adına, belediyenin verdiği desteğin her türlü takdirin üzerinde olduğunu dile getirerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Dernek Temsilciliği Başkanı Musa Yılmaz da belediyenin şahsında, tüm Karacabey halkına kendilerine verilen destek için minnettar olduklarını söyledi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin