‘Mobil Başkan Özkan’dan Esnaf ve Pazaryeri Ziyareti

‘Mobil Başkan Ali Özkan’ unvanını taşımaktan duyduğu gururu her fırsatta dile getiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe sorunlarının yerinde belirlenip çözüm yolları bulunması konusunda, vatandaş görüşlerinin de alınması amacını taşıyan vatandaş buluşmalarını hız kesmeden sürdürüyor.


 Önceki gün, ilçe merkezindeki işyerleri ile ‘Karacabey Kapalı Pazaryeri’ni ziyaret eden Ali Özkan; esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederken, istişare kültürüne son derece önem verdiklerini belirterek, ilçenin daha da gelişip büyümesi adına, 7 gün 24 saat çalışmayı canı gönülden sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

“Mobil Başkan Ali Özkan” sloganı ile ‘oturan değil, sorunları yerinde çözen başkan’ olacağını her fırsatta dile getiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, vatandaş buluşmalarını kararlılıkla sürdürüyor.

 ‘Bursa’nın Mobil Başkanı’ unvanlı Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe sorunlarının yerinde belirlenip çözüm yolları bulunması konusunda, vatandaş görüşlerinin de alınması amacını taşıyan ve tüm ilçe halkında büyük memnuniyet yaratan vatandaş buluşmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

İlçe merkezindeki işyerleri ile ‘Karacabey Kapalı Pazaryeri’ne önceki gün bir dizi ziyaret gerçekleştiren Ali Özkan; esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederken, istişare kültürüne son derece önem verdiklerini belirterek, ilçenin daha da gelişip büyümesi adına, 7 gün 24 saat çalışmayı canı gönülden sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

Verimli Geri Dönüşler Oluyor

Salı günleri Ömer Matlı Kapalı Pazaryeri’nde kurulan pazarda, tüm esnaf tezgâhlarını tek tek ziyaret eden ve alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Özkan, ziyaretlerde ilçe sorunlarının yerinde belirlenip çözüm yollarının bulunması hususunda, vatandaş görüşlerinin de alınmasının hedeflendiğini söyleyerek, bu ziyaretlerden verimli geri dönüşler aldıklarını kaydetti.

İstişare Kültürü ile Çözülemeyecek Sorun Yok

 Vatandaş buluşmalarını kararlılıkla sürdürmeye devam edeceklerini aktaran Başkan Özkan ayrıca, belediye başkanlık makamını kutsal bir görev olarak kabul ettiklerini belirterek, istişare kültürüne son derece önem verdiklerini ve bu sayede de çözülemeyecek sorun olmadığına vurgu yaptı.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin