Mobil Başkan:“Eğitime Desteğimiz Sürecek”

Bursa ve ilçelerinin yanı sıra, Türkiye genelinde de birçok şubesi bulunan Özel Sınav Eğitim Kurumları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Bingöl, Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek, bölgede yürüttükleri eğitim çalışmaları hakkında kendisine bilgi verdi


 Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan Özel Sınav Eğitim Kurumları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Bingöl, Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek bölgede yürüttükleri eğitim çalışmaları hakkında kendisiyle görüştü.

 Gıyasettin Bingöl, Karacabey’de yürüttükleri çalışmalarda, kendilerine gösterdikleri yakın ilgi için Mobil Başkan Ali Özkan’a teşekkür ve minnettarlığını sunarken,Mobil Başkan Ali Özkan da Bingöl’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 Eğitim Camiamıza Başarılar Diliyorum

Karacabey’in tüm yönleri ile geliştiğini belirterek; sosyal, ekonomik, kültürel ve sportif konularda alınan başarıların da tüm Bursa’nın haklı takdirini kazandığına vurgu yapan Karacabey ‘in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan; “Başta eğitim kurumları olmak üzere, tüm eğitim kurumlarının yanında olmayı ve eğitime destek vermeyi kararlılıkla sürdüreceğiz. Geleceğimizin teminatı olan genç nesillerin, tüm yönlerden donanımlı olması adına yürürlüğe koyduğumuz projeler, önümüzdeki dönemde de ses getirecek. Bu sebeple, kutsal bir görev yerine getiren eğitim camiamıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin