MOBİL BAŞKAN,KARACABEY’İN GURURU AYSU’YU ÖDÜLLENDİRDİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Enerji Verimliliği’ konulu resim yarışmasında, Bursa birincisi olan ve tüm Karacabeylilerin göğsünü kabartan, Cumhuriyet İlkokulu 4/B sınıfı öğrencisi Aysu Işıktaş, Karacabey Belediye Başkanı tarafından ödüllendirildi.

Son dönemde sosyal, kültürel sportif ve ekonomik yönlerden büyük değişimin yaşandığı Karacabey’de, ülke çapında ses getiren başarılara her geçen gün bir yenisi daha eklendi. Karacabeyliler bu kez de minik Aysu Işıktaş’ın kazandığı birincilik ile anlamlı bir gurur daha yaşadı.

 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, tüm Türkiye çapında düzenlenen ‘Enerji Verimliliği’ konulu resim yarışmasının Bursa ayağında birinci seçilerek, ilçe halkına haklı bir sevinç yaşatan Cumhuriyet İlkokulu 4/B sınıfı öğrencisi Aysu Işıktaş’ı makamında konuk eden Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, başarılı öğrenciyi çeşitli hediyelerle ödüllendirerek, ilçe halkı adına duydukları gururu dile getirdi.

 İlçemiz Adına Büyük Mutluluk

 Yaptığı resimle büyük beğeni toplayan ve Bursa 1’incisi olan başarılı öğrenci Aysu Işıktaş ile sınıf öğretmeni Neziha Kaya ve Okul Müdürü Menderes Girgin’i makamında konuk ederek, her birine ayrı ayrı tebriklerini sunan Mobil Başkan Ali Özkan, tüm ilçe olarak her alanda peş peşe alınan başarılı sonuçlardan büyük mutluluk duyduklarını dile getirirken, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek Türkiye birinciliği için de minik Aysu Işıktaş’a başarılar dileğinde bulundu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin