‘Mobil Başkan’Özkan Vatandaş Buluşmalarında Hız Kesmiyor

‘Halil İbrahim Sofrası’ isimli vatandaş buluşmaları kapsamında, daire amirleri ve meclis üyeleri ile birlikte, Subaşı Mahallesi sakinleri ve mahalle muhtarıyla bir araya gelen Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, istişare kültürüne büyük önem verdiklerini anımsatarak, merkez-kırsal ayırt etmeksizin tüm mahallelere aynı kalitede hizmeti ulaştırmak adına yoğun çaba gösterdiklerini ifade etti.


‘Mobil Başkan’ sloganıyla başlattığı ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarına hız kesmeden devam eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın, bu haftaki durağı Subaşı Mahallesi oldu.

a

 Subaşı Cami’nde kılınan sabah namazı sonrası, muhtar Hasan Alkan ve mahalle sakinleriyle birlikte kurulan sofraya oturan Mobil  Başkan Ali Özkan ve beraberindeki heyet,  mahallelilerle hep birlikte kahvaltı yaptı.Kahvaltı sonrası mahalle sakinleri ve muhtarın talep ve önerilerini dinleyen Mobil Başkan Ali Özkan, ilgili birimlerin tüm konularla yakından ilgilenmesi talimatını verdi.

b

 “İstişare Kültürüne Göre Hareket Ediyoruz”

Göreve geldikleri günden bu yana, istişare kültürüne verdikleri önemi burada da yineleyen Mobil  Başkan Ali Özkan, vatandaşların talep ve önerilerini sadece bu ziyaretlerde değil her zaman belediyeye iletilebileceklerini ifade etti.

c

Karacabey’i ortak akılla birlikte yönetmeye devam edeceklerini aktaran Mobnil Başkan Özkan, bu noktada ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarının önemine vurgu yaparak, ilçede merkez-kırsal ayırt etmeksizin tüm mahallelere aynı kalitede ve eşit hizmeti ulaştırmak adına da yoğun bir çaba gösterdiklerini söyledi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin