“MOBİL”OLMAK, BAŞKAN ÖZKAN’IN ÖZ’ÜNDE SAKLI

Mobil Başkan Ali Özkan, “Mobil” Olmanın Hakkını Vererek Vatandaş Buluşmalarında Hız Kesmiyor


“Mobil Başkan” sloganı ile Bursa gündeminde sıklıkla adından söz ettiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sorunları yerinde belirleme amacı taşıyan vatandaş buluşmalarını kararlılıkla sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.


 3D formülü ile özetledikleri “Doğum, Düğün, Defin” etkinliklerini içeren, vatandaş buluşmalarında öneri ve sorunların belirlenerek verimli sonuçlar alındığına vurgu yapan Mobil Başkan Ali Özkan, “7 gün 24 saat vatandaşlarımızla buluşup sevinçlerini paylaşmaktan, dertleri ile hemhal olmaktan gurur duyuyor ve bu toplantılarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz” dedi.

 “Mobil Başkan Ali Özkan” sloganı ile yola çıkarak oturan değil, sorunları yerinde çözen başkan olacağı mesajını veren Karacabey’în Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, 3D formülü ile ifade ettikleri  “Doğum, Düğün, Defin”i kapsayan etkinliklere mutlaka katılarak, vatandaşlarla iç-içe olmayı da sürdürecekleri mesajını verdi.haber3

 “Vatandaşlarımızın her anında yanlarında olmaya devam edeceğiz.” 

Karacabey Belediyesi Meclisi kadın üyelerinin, merkez- kırsal 85 mahalde doğum yapan kadınları ve yeni doğan bebeklerini kucaklayarak, sevinçlerine ortak olduğunu dile getiren Mobil Başkan Özkan; “Aramıza hoş geldin dediğimiz yeni doğan yavrularımızın, anneleri ve aile mensupları ile kucaklaşıp, sevinçlerine ortak oluyoruz. Düğün, nişan ve nikâh törenlerine şahsım ve belediye meclis üyelerimizle birlikte mutlaka katılıp, mutlu geleceklerinin heyecanını bizler de yakınları ile birlikte yaşıyoruz.Bunun yanı sıra, güzel günlerimiz olduğu gibi acı günlerimiz de var. Ecel, biz faniler için bir gerçek. Vefat edenlerin yakınlarının acı günlerine de ortak olup cenazelerine katılıyor, evlerini ziyaret ediyor, onlarla hemhal oluyoruz. haber1Bizler; ‘Eğer komşun, senden yardım isterse, ona yardım edeceksin. Eğer destek isterse, onu destekleyeceksin. Eğer fakir düşerse, elinden tutacaksın. Eğer hastalanırsa, ziyaret edeceksin. Eğer ölürse, cenazesine gideceksin. Eğer ona bir hayır isabet ederse, onu tebrik edeceksin. Eğer ona bir musibet isabet ederse, taziyede bulunacaksın. Eğer önünde bina yapıyorsan, çok yükseltip onun rüzgârını-güneşini kesmeyeceksin. Ona eziyet vermeyeceksin.’ diye öğüt ve nasihat veren bir peygamberin ümmetiyiz. Ve bu doğru yolda da olmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin