“NİSAN BİR ŞAKAMIZ” KARACABEY’İ AYAĞA KALDIRDI!

KARACABEY’DE “NİSAN BİR ŞAKASI…”


KEŞKE HABER GERÇEK OLSAYDI !!!

EVRENSEL BİR ŞAKA GÜNÜ OLAN 1 NİSAN’DA, KARACABEY YENİ HABER’İN  GÜNÜNÜZE BİRAZ HEYECAN VE RENK KATMAK AMACIYLA YAYIMLADIĞI, “PAHA BİÇİLEMİYOR, KARACABEY’DE TARİHİN EN BÜYÜK DEFİNESİ BULUNDU” BAŞLIKLI  ŞAKA HABERİ, ŞAKAYI CİDDİYE ALANLAR TARAFINDAN BÜYÜK HEYECANLA KARŞILANDI.

İNANINIZ BİZLER DAHİ BU KADARINI BEKLEMİYOR VE “BUGÜNÜN NİSAN 1 OLDUĞUNU BİLEN HERKES GÜLÜP GEÇER” DİYORDUK! ÜSTELİK  ŞÖYLE BİR CÜMLE DE KULLANARAK OKURLARIMIZI UYARMAYA ÇALIŞMIŞ: “ÇOK DİKKATLİ BAKILDIĞINDA ALTINLARIN  HER BİRİNİN ÜZERİNDE ( ISAKAŞ RİBNASİN  )YAZIYOR DEMİŞTİK. BU YAZI TERSTEN OKUNDUĞUNDA NİSANBİR ŞAKASI OLDUĞU AÇIKÇA GÖRÜLEBİLİYORDU.

ÇOK SAYIDA KARACABEYLİ, TELEFONLARA SARILDI VE  ŞAKAMIZDA ADI GEÇEN İNŞAATIN SAHİBİ  BELEDİYE İLE BİZLERİ ŞAŞKIN VE SEVİNÇ İÇİNDE ARAYARAK OLAYIN ASLINI ÖĞRENMEYE ÇALIŞTI.cats-cropGGGGGGG

BU ARADA,  TELEFON YAĞMURUNA TUTULAN KARACABEY BELEDİYESİ YETKİLİLERİ DE BİZLERİ ARAYARAK, HABERİ TEKZİP ETME ARZUSUNDA OLDUKLARINI İMA ETTİ.

ÖTE YANDAN,HATIRI SAYILIR SAYIDA OKURUMUZ DA HABERİN BİR NİSAN ŞAKASI OLDUĞUNU YORUMLARIYLA İFADE ETMEYİ İHMAL ETMEDİLER.

KARACABEY YENİ HABER,TÜM SAYGIDEĞER SEVGİLİ OKURLARINA,AZİZ KARACABEY HALKINA VE KARACABEY BELEDİYESİ’NE GÖSTERDİKLERİ HOÇGÖRÜ İÇİN BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜR EDER…

KEŞKE DÜN BİR NİSAN DEĞİL…HABER DE GERÇEK OLSAYDI !!!

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin