ÖZKAN, GÖNÜ’DE…

Karacabey’de ‘Halil İbrahim Sofrası’nın Son Adresi Gönü Mahallesi Oldu


Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından başlatılan ve ‘Halil İbrahim Sofrası’ adı ile tüm Türkiye’de ses getiren vatandaş buluşmalarının yeni adresi Gönü Mahallesi olurken, AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette, mahalledeki ihtiyaçlar ve çözüm yolları, vatandaşlarla birlikte değerlendirildi.

‘Mobil Başkan’ sloganı ile ülke genelinde adını duyuran Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından, kırsal ve kent merkezi ayırt etmeksizin kararlılıkla sürdürülen ve sorunların vatandaşlarla yerinde değerlendirilerek, çözüm yollarının birlikte geliştirildiği ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerine, Gönü Mahallesi’nde devam edildi.

Sorun ve Çözüm Önerileri Vatandaşlarla Birlikte Değerlendirildi

İlçenin kırsal mahallelerinden olan Gönü’de gerçekleştirilen buluşmaya; Ak Parti İlçe Başkanı Murat Erol, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürleri ile birlikte adeta çıkarma yapan Belediye Başkanı Ali Özkan, mevcut sorunları yardımcıları ile birlikte titizlikle not alarak, çözüm yollarını vatandaşlarla birlikte değerlendirdi.

Kırsal Mahallelere Hizmet Yağmuru

Son dönemde tüm kırsal mahallelerde olduğu gibi kendi mahallelerinde de son dönemde adeta bir hizmet patlaması yaşandığına özellikle vurgu yapan Gönü Mahallesi sakinleri; “Tüm belediyeyi ilgilendiren sorunların yanı sıra; tarımsal ve hayvancılık konularında karşılaştığımız diğer sorunları da aktarma şansı yakaladık. Yetkililerin, bizlerin ayağına kadar gelmesinden dolayı devletimiz adına onur duyduk” şeklinde konuştu.

İlçemiz Topyekûn İlerliyor

Gönü Mahallesi sakinleriyle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan da Karacabey’in topyekûn gelişimi adına yoğun çaba gösterdiklerini anımsatarak, merkez-kırsal ayırt etmeksizin, ilçenin her noktasına değer katacak çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Göreve geldikleri günden bu yana, istişare kültürü çerçevesinde ortak aklın gücüne inanarak hareket ettiklerine değinen Başkan Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarının da bu anlamda oldukça faydalı sonuçlar ortaya çıkardığını söyledi.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin