Özkan, Komşu İlçelere Ziyaretlerini Sürdürüyor

Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından komşu ilçe belediye başkanlarına yönelik başlatılarak, tarım ve hayvancılığın belkemiği durumundaki Güney Marmara bölgesinin topyekûn gelişip kalkınmasını ve buna yönelik tüm konularda güçlü bir birliktelik sağlanmasını hedefleyen ziyaretlerin yeni adresi, Bandırma Belediyesi oldu.


 Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, komşu ilçe belediye başkanlarına yönelik başlattığı ziyaret trafiğini hız kesmeden sürdürüyor.

 Tarım ve hayvancılığın bel kemiği durumundaki Güney Marmara bölgesinin, topyekûn gelişip kalkınmasını ve buna yönelik tüm konularda güçlü bir birliktelik sağlanmasını hedefleyen ziyaretlerin yeni adresi, Bandırma Belediyesi oldu.

 Karacabey’in mobil Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya önceki gün gerçekleştirilen ziyarette, başta Susurluk Şeker Fabrikası’nın faaliyete alınması olmak üzere, tüm bölgenin kalkınması adına geliştirilebilecek proje ve işbirlikleri masaya yatırıldı.

 Ortak Hareket Edilecek

 Oldukça samimi bir ortamın gözlendiği ziyarette, her iki ilçenin başta belediyeleri olmak üzere; diğer kurum ve kuruluşları ile birlikte ortak hareket etme kararı alınırken, Mobil Başkan Ali Özkan ve Dursun Mirza, ziyaretin anısına birbirlerine tablo takdiminde
bulundu.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin