Özkan’dan Başhekim Petek’e Ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mehmet Petek’i ziyaret ederek, belediyenin bugüne dek olduğu gibi gelecekte de sağlık kurumlarının her zaman yanında olmaya devam edeceğini bildirdi.

  Önceki gün gerçekleşen ziyarette, belediye ve hastanenin kentin ihtiyaçlarına yönelik ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar ile yakın dönemde birlikte gerçekleştirilecek yeni projeler masaya yatırıldı.

 Başkan Özkan’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Karacabey Devlet Hastanesi Başhekim Opr. Dr. Mehmet Petek, belediyenin sunduğu katkıların her türlü takdirin üzerinde olduğunu dile getirirken, bu anlamda verdiği desteklerden ötürü Başkan Özkan’a teşekkürlerini iletti.

 Kararlılıkla Devam Edeceğiz

 İlçenin topyekûn kalkınması adına, insan sağlığının çağdaş normlara ulaştırılması çalışmalarına büyük önem verdiklerine vurgu yapan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da çevre ve insan sağlığına verdikleri önem ve desteğin, ‘müreffeh kent Karacabey’ hedefi doğrultusunda kararlılıkla devam edeceğinin altını çizdi.

Lütfen Paylaşın ve Beğenin