Özkan’dan Garnizon Komutanlığına Taziye Ziyareti

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz hafta Kayseri’de gerçekleştirilen hain terör saldırısında şehit olan askerlerimiz için ‘Karacabey Garnizon Komutanlığı’na taziye ziyaretinde bulunarak, Türk milletinin her zaman yanlarında olduğu mesajını verdi.

Karacabey’in Mobil Belediye Başkanı Ali Özkan, son dönemde ülke genelinde kardeş kavgası çıkararak, bin yıllık birlik ve beraberliğin bozulmasını isteyen ve onun maşası konumundaki terör örgütlerince, geçtiğimiz hafta Kayseri’de askerlerimize yönelik gerçekleştirilen hain terör saldırı sonrası, Karacabey Garnizon Komutanlığı’na taziye ziyaretinde bulundu.

Karacabey Garnizon Komutanı Binbaşı Erdal Özköroğlu’na gerçekleştirdiği taziye ziyaretinde Mobil  Başkan Ali Özkan, tüm ilçe halkı olarak kalben ve ruhen, vatanın her sathında canını hiçe sayarak mücadele veren kahraman Türk askerinin her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

 Aziz Şehitlerimize Allah’tan Rahmet

 Ziyarette konuşan Mobil  Başkan Özkan; “Aziz milletimiz, vatan ve bayrağını namus bilip bu konuda can vermeyi, şehit olmayı şeref addeden asil bir millettir. Bu vesile ile aziz şehitlerimize de bir kez daha Allah’tan rahmet, görevleri başında halen gururumuz olarak azim ve şevkle kahramanca mücadele veren evlatlarımıza da  başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin