Özkan’dan RC Araç Tutkunlarına ‘Özel Alan’

Karacabey Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Rengârenk Karacabey’ Panayırında bu yıl yer alan RC Araç Tutkunları, gördükleri ilgi ve alakadan ötürü Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.


Model Araç tutkunları adına İbrahim Yeşil, Başkan Özkan’a plaket verirken, Başkan Özkan yaptığı açıklamada, Karacabey’de kendileri için özel bir alan oluşturmayı kararlaştırdıklarını ve kısa sürede bununla ilgili çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

 Türkiye RC Model Araç Tutkunları 2017 Yaz Buluşması bu yıl, Karacabey’de panayır alanında geniş bir katılımla gerçekleşirken, etkinlikle Türkiye’nin dört bir yanından gelen yüzlerce model araç tutkunu bir araya geldi.

Model uçaklardan, helikoptere, 4×4 arazi araçlarından, drift arabalarına kadar, pek çok alanda birbirleriyle yarışan hobi tutkunları, 7’den 70’e herkesin ilgisini çekmişti.

Önceki günde RC Tutkunları Türkiye Başkan Yardımcısı İbrahim Yeşil, grupları adına Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret ederek, kendisine teşekkür plaketi takdim etti.

İbrahim Yeşil burada yaptığı açıklamada, ‘’RC Model Araç tutkunları olarak daha önce bu denli arkamızda duran bir resmi kurum olmamıştı. Siz ve değerli ekininizle çok güzel bir organizasyon yaptık. Bizlere bu fırsatı verdiğiniz için çok mutluyuz’’ dedi.

Sonuna Kadar Destekliyoruz

Başkan Özkan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Karacabey’de kendileri için özel bir alan oluşturmayı kararlaştırdıklarını ve kısa sürede bununla ilgili çalışmalara başlayacakları müjdesini verdi.

Özkan yaptığı açıklamada, sosyal ve kültürel faaliyet anlamında kendilerine gelen her türlü elle tutulur talebin de yanında olduklarını belirterek, ‘’Karacabey pek çok alanda ilkleri yaşıyor. Bizler de buna aracı olduğumuz için memnunuz. Gençlerin yeri kahve köşeleri değildir. Gençlerin bu tarz hobilerle kendilerini çeşitlendirdiğinin ve diğer alışkanlıklardan uzak durmalarına vesile olduğunun kanaatindeyiz. Bu tarz girişimleri sonuna kadar destekliyoruz. RC Model Araç Tutkunlarını ilçemizde, böylesine geniş ve ulusal katılımlı bir etkinlikte ağırlamaktan dolayı mutluyuz’’ şeklinde konuştu.

 

Lütfen Paylaşın ve Beğenin